אריזה משפחתית


נכתב בתאריך: 27/07/2022

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

"אז מה יש לנו פה… מציצן קטן ועלוב" נופר הישירה מבט חודר ומלא סיפוק לעיני.
השפלתי את מבטי לרצפה בבושה. נתפסתי. אין דרך אחרת להגדיר את זה. הזונה הקטנה תפסה אותי.

"אמא שלי מדליקה אותך? חתיכת סוטה. חכה שאני אספר את זה לגדי".

המחשבות שלי עפו והתפזרו. לא יכולתי לנסח מחשבה אחת שתאפשר לי להגיד משפט אחד להגנתי. ילדה בת 18 מחזיקה אותי בביצים עכשיו ואני כמו אפס מרים עיניים לתקרה ומנסה לחשוב איך אני יוצא מזה. איריס כמעט סיימה את המקלחת שלה. זהו, הלך עלי.

****

"לא מאמין שזה אתה!!!" גדי צעק אלי בעודו מתקרב אלי עם ערימה של כבלים בידיו.

"יוני??? לא הייתי מתאר לעצמי שזה אתה אפילו בטעות!!!" גדי אמר בעודו סוגר את המרחק אלי.
"איך זה קרה לך?" הוא שאל.

"וואלה… לא יודע, כנראה עבר יותר מדי זמן מהטיפול האחרון במוסך" אמרתי וחיבקתי את גדי חיבוק גברי כזה, של שני גברים שלא התראו שנים.
"מזל שעברת פה… ממש מתחיל להחשיך וזה לא אזור להיתקע בו!" אמרתי לו.

גדי היה הסרס"פ שלי בצבא. בתקופה ההיא היינו כמו אחים, בכל מקום ידעו שאני והוא זה אחד וכמות הזיכרונות שצברנו בשירות שלנו יכול למלא ספר של אלפיים עמודים. אבל איפשהו בדרך, אחרי שהשתחררנו יחד וטסנו לחצי שנה בדרום אמריקה התפצלו דרכנו.
וכנראה שאם לא הייתי נתקע בערב שישי בכניסה לוואדי ערה, לא היינו נפגשים בכלל.

"טוב, אני מתניע… תנסה גם אתה עוד 10 שניות" גדי צעק לי מתוך הרכב שלו אחרי שחיבר את הכבלים למצברים.
"כלום.. אני מנסה שוב" עניתי לו אחרי כמה נסיונות. גם הם לא צלחו.
"עזוב. זה מקרה אבוד. תנעל את הרכב ובוא ניסע אלי. ביום ראשון בבוקר כבר נזמין לך גרר. חבל על הזמן, גם עוד שניה מתחיל מבול" גדי התעקש. לא היו לי יותר מדי ברירות. מצד אחד לא רציתי להכביד וליפול עליו למשך הסופש, מצד שני, לא ממש הייתה לי ברירה. להישאר תקוע פה כל הלילה זה רעיון רע. נעלתי את הרכב בצד הדרך ונכנסתי לרכב של גדי.

"מה יא זין!!! שנים שלא ראיתי אותך! איריס תשתגע כשתשמע שאתה בא!" גדי אמר בזמן שטרקתי את הדלת וחגרתי את חגורת הבטיחות.
"איריס? זה אמור לצלצל לי מוכר?" שאלתי.
"נו… איריס! זוכר את איריס שתמיד פינטזנו עליה יחד? אז זאת אישתי…" הוא ענה בחיוך.
"מהה?? היא לא באיזה 10 שנים גדולה עליך?" שאלתי בפליאה.
גדי חייך בהסכמה מהולה בגאווה. "עכשיו אני נשוי לדבר היפה הזה!"
"רגע, אבל אני זוכר שהייתה לה ילדה או משהו, לא?" שאלתי.
"בטח… היא כבר לא כל כך ילדה, נופר בת 18, אוטוטו מתגייסת והיא הילדה שלה מהבעל הקודם. אבל איך שאתה זוכר את איריס מפעם, לא השתנתה בכלום. להפך. היא רק השתבחה" גדי ענה.

"וואלק, אתה לא פראייר" עניתי לו בהערצה, טופח על כתפו.

את שאר אותה נסיעה העברנו בהשלמת פערים, עדכונים מה התחדש בחיים שלנו בזמן שעבר וכמובן שלא יכולנו בלי להעלות זכרונות מהשירות הצבאי.

"אתה, אין לך אלוהים אתה!" גדי אמר תוך כדי פרץ צחוק אדיר.
"כמה זיינת בתקופה ההיא. אני זוכר איך זיינת את רווית, זוכר אותה? הפקידה של המבס, עשית אותה על השולחן שלו והשארתם לו את הקונדום במגירה!! אח"כ הוא ריתק את כל הבסיס ואף אחד לא הודה!" הוא הזכיר לי ושנינו פרצנו בצחוק אדיר. אין ספק שהיו לנו זכרונות טובים מהתקופה ההיא.

****

"ממי? אני בבית!" גדי אמר בזמן שנעל מאחורינו את דלת הכניסה לדירה. הוא גר בבית פרטי במושב קטן עטוף ירוק ומלא בעצי פרי. איריס ירדה מהקומה העליונה וקיבלה את פנינו בחיוך רחב.

"לא תאמיני את מי פגשתי, זוכרת את יוני? הוא ישאר איתנו לסופ"ש .. " גדי אמר והצמיד נשיקה ללחייה של אישתו, "הרכב שלו נתקע בדרך".

"יוני?? וואו… באמת שנים. לא מזמן בדיוק דיברנו עליך, איך שנעלמת…" איריס ניגשה וחיבקה אותי חיבוק עוטף ונעים. גדי צדק. הזמן עשה לה רק טוב. היא נשארה מדהימה כמו שזכרתי אותה, אותו שיער בלונדיני גולש והגוף שלה, שכאילו קפא בזמן. היא ממש לא נראתה בעשור הרביעי לחייה.

אךךך… איריס איריס. כמה פנטזיות היו לי עלייה. לי ולגדי. רק שהבן זונה הלך והגשים אותן. אני לא אשכח איך היינו מסתכלים עליה ומריירים, מספרים אחד לשני איזה איבר היינו מוכרים תמורת לילה אחד איתה ומה היינו עושים לה. בתקופה ההיא היינו שני חיילים חרמנים והיא ממש לא הייתה בליגה שלנו.

"תצטרף אלינו לארוחה? הכל כבר מוכן, אני אוסיף עוד צלחת ונשב כולנו!" איריס אמרה.

האמת שהשעה הייתה כבר 8 בערב והייתי מורעב, ההזמנה באה לי ממש במקום.
התיישבתי לשולחן האוכל המרובע שהיה ערוך לארבעה, אחרי שאיריס הוסיפה אליו עוד צלחת וסכו"ם.
איריס וגדי תפסו מקום והתיישבו בצידי השולחן. בחוץ החל לרדת גשם ובטלוויזיה מאחור יכולתי לשמוע את מנחה אולפן שישי מנהל דיון שממש לא ניסיתי להתעמק מה נאמר בו. הכל היה נעים וכיף.

"היי כולם.." קול צעיר נשמע מגרם המדרגות. זו הייתה נופר, הבת של איריס מנישואיה הקודמים.
היא הייתה מהממת אפילו יותר מאמה. דגם מוקטן ואיכותי שלה. אותן עיניים חתוליות, ואותו חיוך שובה, שיער שחור חלק ומבריק, ירכיים חטובות וחזה מהפנט. היא התיישבה בכיסא שמולי.

הארוחה הייתה מעולה וביתית. איריס בנוסף לכל, הייתה גם בשלנית מעולה.

לקראת אמצע הארוחה יכולתי להרגיש כף רגל קטנה מלטפת את רגלי, ולא בטעות, זה היה ליטוף ממש לא תמים. איריס הייתה עסוקה בהעמסת עוד חתיכת פשטידה על הצלחת שלה, וזה ממש לא היה גדי, כך שהיה ברור לי מה מקור המגע. המבט המפלרטט של נופר בזמן שהיא נוגסת בפיסת הבטטה שבקצה פתר לי את התעלומה. מה קורה פה? חשבתי לעצמי.

החנקתי שיעול ומשכתי את הרגל אחורה. רק זה מה שחסר לי עכשיו, לפלרטט עם הבת החורגת של החבר שלי מהצבא שבכלל עשה לי טובה והכניס אותי לבית שלו. זה קו אדום שלא הייתי מוכן לחצות.
משכתי את רגלי אחורה והמשכתי לאכול, מתעלם מהתקרית המביכה.

****

הארוחה הסתיימה וגדי הזמין אותי לסלון. איריס הביאה את הלימונצ'לו הביתי שלה ואת הערב העברנו בשתייה והמון סיפורים על כל מה שעבר עלינו בשנים שחלפו. הם סיפרו לי איך החליטו לצאת ואיך אחרי שנתיים התחתנו למרות הפרשי הגילאים ביניהם.

לקראת השעה 11 גדי הציע לי להצטרף אליו למועדון החברים במושב. זה היה מבנה שבו נפגשו כל הגברים, לשתות קצת, לשחק סנוקר ופלייסטיישן ולדבר בלי הנשים ליד. זמן איכות לגברים בלבד.

"אתה תסלח לי אם אני אסרב, נכון? אני פשוט מהבוקר על הרגליים ואני מעדיף לסגור את היום.. הלמונצ'לו המעולה של איריס גם ככה סובב לי את הראש" עניתי בחיוך. גדי הבין וחייך אלי.

הוא לקח אותי אל חדר האורחים בקומה העליונה והראה לי היכן אשן הלילה. מיטה נוחה ומפנקת המתינה לי במרכז החדר. הודיתי לו מקרב לב ושחררתי אותו לדרכו.

השעה הייתה 11 וחצי והרגשתי איך השלפוחית לוחצת קצת מכל הלמונצ'לו ששתיתי, אז יצאתי מהחדר וניגשתי לחדר השירותים, חולף בדרכי על החדר האמבטיה שלהם. הצצתי פנימה לחדר הריק. חדר אמבטיה היה מפואר וגדול, "אין ספק שגדי הסתדר בחיים" חשבתי לעצמי.

כשסיימתי בשירותים התכוונתי לצאת, אך שמעתי קול צעדים בסמוך. חיכיתי עם היציאה עד שהצעדים חלפו ושמעתי קול דלת נסגרת וננעלת. חיכיתי עוד מספר שניות ויצאתי מהשירותים.

כשחלפתי ליד המקלחת יכולתי לראות אור בוקע מבעד חור המנעול ומהחריץ שמתחת לדלת.

אין לי דרך אחרת לתאר את מה שהתחולל אצלי בבטן באותם רגעים ומהר מאד זלג אל מפשעתי.
כאילו שטן ומלאך ישבו לי על הכתפיים, רק שבמקום למשוך אותי כל אחד לצד שלו, שניהם ישבו באותו צד ואמרו לי "תציץ… נו, תציץ כבר! זאת פאקינג איריס! כמה הזדמנויות יהיו לך עוד לראות אותה ככה? גדי נהנה ממנה כל יום, מגיע גם לך, לפחות לשטוף את העיניים!"

הזקפה שהתעוררה בין רגלי בערה לי והרגשתי כמו ילד שיודע שהוא הולך לעשות מעשה אסור ומתרגש מזה בטירוף. יכולתי להרגיש את פעימות הלב שלי מתגברות ואת הדופק מפמפם בקצות האצבעות ובראש. אני רוצה לראות אותה ערומה. זה במרחק הצצה ממני.

סובבתי את ראשי אחורה למסדרון החשוך, לוודא שאני לבד, כרעתי ברך ליד הדלת והצמדתי את עיני לחור המנעול. המראה שנגלה לעיני לא היה עוצר נשימה. ההפך, הוא גרם לנשימה שלי להפוך מהירה ונמרצת. הלב שלי דפק בחוזקה ותחושת התרגשות אדירה אחזה בבטני.

יכולתי לראות את איריס, ערומה כביום היוולדה, עומדת שם, כשזרם המים חולף על שיערה הרטוב, נשפך יחד איתו על שדיה העסיסיים ומשם מתנקז דרך בטנה החטובה אל המשולש המגולח שלה.

התחושה שחלפה בי הייתה מחשמלת. כל העייפות שחשתי קודם נעלמה וגופי כולו התמלא אנדרנלין.

איריס סגרה את המים ועברה לסבן איבר איבר, מלטפת אותו בידיה, מורחת אותו בתחליב רחצה לבן. דקות שלמות בהיתי בגופה המושלם שניבט אלי מחור המנעול. היא פתחה את זרם המים שוב, הפעם כדי להסיר את הסבון מגופה. ידעתי שזה הסימן שלי להתחפף, אך נשארתי עוד קצת, עוד טיפה. זאת הזדמנות שלא תשוב. לטשתי מבטים אחרונים באיריס, ובאתי לקום, כשלפתע שמעתי קול מאחורי.

"אז מה יש לנו פה… מציצן קטן ועלוב" נופר הישירה מבט חודר ומלא סיפוק לעיני.
השפלתי את מבטי לרצפה בבושה. נתפסתי. אין דרך אחרת להגדיר את זה. הזונה הקטנה תפסה אותי.

"אמא שלי מדליקה אותך? חתיכת סוטה. חכה שאני אספר את זה לגדי, הוא בדרך לפה".

המחשבות שלי עפו והתפזרו. לא יכולתי לנסח מחשבה אחת שתאפשר לי להגיד משפט אחד להגנתי. ילדה בת 18 מחזיקה אותי בביצים עכשיו ואני כמו אפס מרים עיניים לתקרה ומנסה לחשוב איך אני יוצא מזה. איריס כמעט סיימה את המקלחת שלה. זהו, הלך עלי.

"אני כבר כמה דקות מתצפתת עליך, אתה מודע לזה…?" נופר אמרה בסיפוק.

"לא, לא צריך. אני יכול להסביר.." ניסיתי להסביר לשווא. נופר נראתה נחושה.
הייתה לי תחושה שהליטוף ברגל מהצהריים היה רק קדימון חיוור למה שהולך לקרות בהמשך.

איריס פתחה את דלת המקלחת ויצאה ממנה כשחלוק לבן וריחני לגופה.
"הכל בסדר פה?" איריס שאלה בחיוך. דממה דקה השתררה במסדרון.

"שום דבר לא בסדר פה אמא. הסוטה הזה הציץ לך במקלחת כל הזמן הזה!" נופר אמרה.
הזונה הקטנה החליטה לשבור את הכלים. הלב שלי דפק כמו מטורף והייתי על סף התקף לב.
חשבתי כבר איך אני בורח ורץ מהבית הזה, נעלם ולא מראה את הפנים שלי שוב.

איריס הסתכלה עלי במבט מופתע. אני כזה אידיוט. איך נתתי לזין שלי להחליף את המוח??

"באמת?" היא שאלה. לא ידעתי מה תהיה התגובה שלה. איריס היא לא אחת שתפרוץ בבכי, או תתנפל עלי בקללות, מצד שני… הפרתי את הפרטיות שלה. זה הדבר הכי נורא שאפשר לעשות לבן אדם.

"מעניין…" איריס אמרה והסתובבה אלי. "אתה יודע שלגדי יש חברים במשטרה?" היא שאלה.

"לל..לא צריך לערב משטרה" גמגמתי בבהלה.
"אני מוכן להכל. גם אם תגידי לי לעוף עכשיו מהבית שלך ולא לחזור, אני אסתלק! אני כל כך מתבייש בעצמי" עניתי מבוייש, מנסה להציל את עורי.

"לא… יש דרכים טובות יותר לפתור את המצב…" איריס אמרה, מניחה יד על החגורה שקשרה את החלוק שלה, מתירה בעדינות את הקשר שיצרה. מיד לאחר מכן היא שמטה את כתפיה לאחור ואפשרה לחלוק האמבטיה שלה להחליק לרצפה ולנחות לצד רגליה, נעמדת מולי ערומה.

אם קודם חשבתי שאני הולך לחטוף התקף לב, עכשיו הרגשתי שהוא מרחק פעימת לב ממני.

איריס התקרבה צעד אחד אלי, תפסה את ידי והניחה אותה על השד הימני שלה.
היא הצמידה את מפשעתה, שעוד הייתה חמה ורטובה מהמקלחת לירך שלי.
"אתה תגלה שיש הרבה דרכים לשלם על מציצנות. לא כולן שליליות, אגב" היא אמרה בחיוך לוחצת את כף ידי אל פטמתה. אם הסיטואציה לא הייתה מספיק הזויה, לפתע נזכרתי שנופר צופה בנו.
"אבל… אבל הילדה…" גמגמתי אל איריס בקושי.

"הילדה הזאת מזמן לא ילדה… וה'ילדה' הזאת יכולה ללמד אותך כמה דברים מר חרמן…" קול גברי נשמע מאחורי נופר. זה היה גדי. רציתי לקבור את עצמי במקום.
אבל, מה.. מה הוא אמר??

גדי ניגש אל מאחורי נופר מניח את ידיו על מותניה. נופר התמסרה אל ידיו המלטפות ונשענה אחורה, מסובבת את ראשה הצידה, שולחת יד אל לחיו ומצמידה שפתיים לשפתיו. מנשקת אותו.
הייתי בהלם.

גדי אמנם לא היה האב הביולוגי של נופר, והיא גם הייתה בגיל חוקי אבל… WTF???

"אני יודעת שאתה בשוק" אמרה לי איריס בחיוך. "חשבת שהמציצנות הילדותית שלך היא סטייה חמורה ואתה פתאום מגלה שבבית הזה החוקים קצת שונים. פתוחים יותר" היא אמרה.

"פתוחים זאת מילה קטנה למה שהולך פה" עניתי בעודי בוהה בגדי ממשיך לנשק את נופר בלהט, שולח יד וממשש את שדיה מעל חולצתה.

"אז ברור לך שמה שקורה פה, נשאר פה. אחרת אתה מוזמן ללכת ישירות לכלא על מה שעשית" איריס אמרה.
"ברור" השבתי.

"מעבר לזה, לא תראה אותי נוגעת בבת שלי. זה דפוק ומעוות.
אבל למה שגדי לא יהנה?"
משום מה, כשאיריס הציגה את זה ככה, זה נשמע כמעט נורמלי.

הייתי צריך עוד דקה להסדיר את הנשימה שלי לפני שאיריס הציעה שכולנו נלך לחדר השינה שלהם. "נופרי פיתחה תאבון מיני בגיל צעיר" אמרה לי בדרך, כששאלתי אותה איך לעזאזל זה קרה. "היא כנראה ירשה את זה ממני. הבית שלנו מאד פתוח וליברלי. וכשהיא הגיעה לגיל 17 היא שאלה אותי בכנות האם היא יכולה לשכב עם גדי" איריס אמרה. "וכמובן שאמרתי לה שהיא יכולה. הוא רק נשוי לי, הוא לא שייך לי. וגם נופר לא שייכת לי" היא אמרה. "מעבר לזה, אני אוהבת את שניהם ורוצה שיהיה להם טוב, אז אם הם רוצים בזה, מי אני שאמנע את זה מהם?"

הייתי בשוק. אבל שוק מהסוג הטוב. כזה שהעביר בי צמרמורות מכף רגל ועד ראש.

כשהגענו לחדר השינה של איריס וגדי, נופר כבר הייתה ללא חלק עליון וברגע שעצרה לרגע ונעמדה במקום גדי הסיר ממנה גם את המכנס והתחתון.

איריס השכיבה אותי על קצה המיטה ונשכבה לידי, כשגדי ונופר עומדים ממש מולנו. נופר עזרה לגדי להתפשט וחזרה לעמוד מולי עם הגב אליו.

"תראה כמה יפים הם יחד" איריס לחשה לי, מתחילה לפתוח את כפתורי הג'ינס שלי.

נופר פישקה קלות את רגליה, ובעודה עומדת, גדי נצמד אליה מאחור. יכולתי לראות את איברו הגדול של גדי מגשש בין רגליה של נופר, מחפש את הפתח שבין רגליה. ברגע שכיפתו מצאה את הפתח הוא תחב אותו פנימה, מניע את אגנו קדימה כששניהם עומדים וחודר אליה.

"אוייייי, זה כל כך טוב" נופר פלטה ונאנחה.

ידיו אחזו בשדיה הצעירים והיא שוב הטתה את ראשה אחורה, מתנשקת איתו בלהט.
איריס שלחה יד אל תחתוני ושלפה את הזין שלי שהיה זקור בשיא זקפתו. רציתי לבכות מאושר.
במקום זה פשוט קירבתי את ראשה אלי ונישקתי אותה. נשיקה כזו ששנים פינטזתי עליה.
איריס החלה לעסות את אשכיי, מגרה אותי באצבעותיה בעדינות תוך כדי הנשיקה החמה שלנו.

נופר, ששמה עלי עין עוד בארוחת הערב, קלטה את הזין שלי בחוץ והתכופפה ממצב העמידה שהייתה בו אל מפשעתי, אוחזת בידה העדינה בבסיס הזין שלי ומתחילה למצוץ אותו בלהט.
בזמן שגדי מממשיך לחדור אליה, מניח ידיים על האגן של בתו החורגת ומזיין אותה.
כמו שגדי אמר, נופר ידעה מה שהיא עושה. היא העניקה לי את אחת המציצות היותר מפנקות שקיבלתי, בטח מבחורה צעירה כמוה.

"אמא, הוא בטח חרמן עלייך עוד מהצבא… בואי תשבי עליו" נופר אמרה אחרי שהוציאה את הזין שלי מהפה שלה. איריס דילגה אל אזור חלצי, מיקמה את אגנה מעל הזין שלי ופשוט התיישבה.

יכולתי להרגיש את כיפת הזין שלי מפלסת את דרכה בתוכה, תחילה בין שפתות הכוס הבשרניות של איריס, לאחר מכן חודרת אל תוך נרתיקה ואז ננעצת עמוק בפנים. איריס כיווצה את שרירי הנרתיק והחלה לעלות ולרדת על הזין שלי. את המראה הזה לא אשכח עד יומי האחרון. הפטמות שלה קפצו בתזמון מושלם בכל פעם שעלתה וירדה. תוך דקה יכולתי להרגיש את איריס מתכווצץ בחוזקה על האיבר שלי ומתחילה להשפריץ עלי את נוזלי התשוקה שלה "אני גומרתתת" היא צעקה ונשכבה עלי.

"וואו… זה היה מהיר. גם אני רוצה" נופר אמרה והתנתקה מגדי שהיה נעוץ בתוכה.
"טוב… בכל זאת הוא האורח, צריך לדאוג שיהנה" גדי אמר בחיוך, משחרר את נופר לעלות עלי.
נופר הייתה פצצה. אין דרך אחרת לתאר אותה. רק המחשבה שאני עומד לחדור אליה הטריפה אותי.
כמו אמא שלה לפניה, היא כיוונה בידה את הזין שלי אל בין רגליה, מיקמה אותו והתיישבה.
התחושה הייתה אלוהית. הכוס הצעיר וההדוק שלה סגר על הזין שלי והתהדק סביבו. הרגשתי כל תנועה שלה עליו. גדי עלה על המיטה, אחז בראשה והיא החלה למצוץ את הזין שלו.
בינתיים איריס, שהספיקה להתאושש מהגמירה שלה חזרה, ובלי התראה מוקדמת התיישבה על פני.
אני הבנתי בדיוק מה היא רוצה והתחלתי ללקק בתאווה את הכוס החם שלה, שהיה עדיין רטוב מהגמירה שלה קודם.
אחרי מספר דקות, כשאיריס רוכבת על פני ונופר בין רגלי שמעתי את נופר לוחשת לגדי.
"אני רוצה דאבל. את שניכם. אפשר?" גדי צחק "שמעת?" הוא אמר. "היא עוד תהרוג אותנו!".
איריס שישבה על פני והתענגה מהטיפול האוראלי שלי חסמה לי את הראייה, אבל יכולתי לשמוע הכל.
"אל תזוז יוני, אנחנו משנים פה את התנוחה קצת… תיכף תרגיש משהו נעים". גדי אמר.
נופר קמה ממני, מנתקת את עצמה מהזין שלי. היא הסתובבה והתיישבה כשגבה אלי.
יכולתי להרגיש את ידה מכוונת את הזין שלי. הרגשתי את פלחי ישבנה בקצה כיפת הזין שלי ויכולתי לחוש איך פי הטבעת שלה לאט לאט ובהתמדה עוטף את הזין שלי. תחילה רק הכיפה נכנסה, אך לאחר כמה נסיונות והרבה אנחות יותר ויותר מהזין שלי חדר אל נופר.
כצפוי, הישבן שלה היה הדוק אפילו יותר מהכוס שלה. היא סיימה להתמקם עלי ופנתה לגדי.
"כנס גדי, אבל בזהירות" היא אמרה. "ותנשק אותי תוך כדי.."
גדי החל להכניס בעדינות את קצה הזין שלו אל הכוס של נופר. עם כל ס"מ שהוא חדר יכולתי לחוש את הלחץ למטה גובר, עד שכולו היה בפנים.
"אני לא מאמינה.. פאקקקקק זה טוב… יו.. תתחילו לזוז בפנים!! בזהירות" נופר אמרה.
אני וגדי התחלנו להכנס ולצאת בזהירות מנופר משתגעים מהחיכוך המטורף והצמוד. נופר החלה לעלות ולרדת ויכולתי לשמוע איך גדי מנשק אותה תוך כדי, כמו שביקשה.
היא הגבירה את קצב התזוזה שלה ויכולתי להרגיש את מלוא איברי חודר את ישבנה.
איריס גם היא השתגעה והתפרעה על פני, מניעה את האגן שלה על לשוני ומטפטפת מיצי תשוקה אל פי גומרת פעם אחרי פעם.
"אל תפסיקו!!! אל תפסיקו!!! אני ככה קרובה ללגמור!!!" נופר כמעט צרחה. הרגשתי את האגן שלה רועד ומפרפר והיא השתוללה עלי. "כןןןןןן… אני גומרתת!!!" נופר אמרה בקול רועד ואני חשתי איך שרירי פי הטבעת שלה מתכווצים במחזורים קבועים מטרפים לי את הזין. הרגשתי שאני לא יכול לעצור את זה יותר. לא הודעתי לנופר, כי פי היה עסוק בכוס של איריס, ופשוט התפרקתי עמוק בתוך ישבנה. היא יכלה לחוש את הזרע החם שלי מתפרץ בתוכה, ממלא אותה מבפנים.
"וואו.. אני מרגישה אותו גומר בתוכי.." נופר אמרה. "זה כל כך נעים".

גדי יצא מנופר, ושוב עלה על המיטה, הפעם מושך את איריס אליו. היא קמה מפני, ויכולתי אותו מושך את ראשה אל איברו. איריס החלה שואבת את מטחי הזרע שהוא ירה אל פיה ומתענגת על כל מטח ומטח, בולעת בתאווה.
נופר קמה ממני, מטפטפת מאחוריה את שאריות הזרע שלי. היא הסתובבה אלי, נשכבה על החזה שלי ונישקה אותי על שפתי. גדי ואיריס נשכבו גם הם לידנו מתנשפים ומסופקים.
בחוץ החל לרדת גשם, כאילו בתזמון מושלם לגמירה ההיסטרית שהייתה בחדר.
בבוקר לא היה לי מושג קלוש שככה יסתיים היום, אבל שמחתי שיש לנו עוד יום שלם ליהנות יחד.

התגובות נבדקות לפני הפרסום

מאמרים נוספים

הזקפה של הבוקר

הזקפה של הבוקר

מכירים את הזקפה של הבוקר, הרגע הזה שאתם מתעוררים שטופים בחרמנות. רובנו מאוננים או מזדיינים עם בת הזוג שלידנו. אבל […]

לקריאה »
המזכירה הכוסית

המזכירה הכוסית

ל פני מספר שנים עבדתי בחברת שליחויות באיזור תל אביב,במהלך העבודה הייתי פוגש הרבה בחורות צעירות, פקידות ומזכירות למיניהן,הרוב היו […]

לקריאה »
סקס במעלית

סקס במעלית

אני עובדת כפקידה של עורך דין כבד והעבודה מאוד חשובה לי. השעה הייתה מאוחרת הייתי כלכך עסוקה בהדפסת הפרוטוקולים שביקש […]

לקריאה »