הבחור הצעיר


נכתב בתאריך: 27/07/2022

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

אני אישה לא צעירה(גם לא זקנה 44) ובזמן האחרון התחלתי לחשוב על בחור צעיר וחסון במיטה.

תאור קצר 175 ס"מ על גוף של 52 ק"ג רזה חזה לא גדול אבל עומד אם פיטמות זקופות לא נראת לגילי.

יום חמישי בערב אמרתי לבעלי (שידע על הפנטזיה שלי) כי אני רוצה ללכת לרקוד החלטתי להתלבש כליל חצאית וחולצת מעטפת שחורה כמובן ללא חזיה בעלי קצת לא קיבל בעין יפה את צורת הלבוש אבל שתק ויצאנו לאחד המועדונים בתל אביב קצת רקדנו וישבנו באחת הפינות שתינו קצת קשה היה לשוחח בגלל הרעש של המוסיקה ואז אמרתי לבעלי תראה כמה בחורים צעירים יש פה לא רק יכולתי לממש את הפנטזיה שלי ואולי נמצא גם לך איזה פרגית צעירה בעלי צחק ואמר ממי את יכולה להיות אמא שלהם הם לא צריכים אותך ובטח לא אותי הלכנו שוב לרקוד וחזרנו לשבת. אחרי כמה דקות נגשו 3 בחורים ושאלו אם הם יכולים לשבת על ידנו כי אין מקום זזנו מעט והם הצטרפו לשולחננו. ביקשתי שתיה בעלי הלך להביא לי ובנתיים אחד הבחורים שאל אם אני רוצה לרקוד עד שעניתי לו בעלי חזר ואז הוא שאל את בעלי אם הוא יכול לקחת אותי לרקוד בעלי הסכים וזה כבר נתן לי אור ירוק אולי אולי מי יודע אולי יקרה מה שהוא לשולחן בנתים הצטרפה את החברות של הבחורים בחורה סקסית מאוד וראיתי את העניים של בעלי שקמתי. רקדנו שני ריקודים עד שהיה ריוד סלו הבחור החזיק אותי ובאיטיות החל להצמיד את גוף הריקוד נגמר וחזרנו לשבת בעלי לקח אותי לרקוד וגם הבחור לקח את הבחורה לרקוד רקדנו והרגשתי אותו גופו החסון נגע בי מאחור התקרבתי יותר ומשכתי את בעלי איתי החלטה של רגע החלפנו זוגות אני רקדתי איתו ובעלי איתה.הבחור אמר לי שהוא ביקש מהבחורה בתעסיק את בעלי קצת המשכנו לרקוד והוא מושך אותי לפינה עד שהיה שוב שיר שקט הוא הצמיד אותי לגופו הרגשתי את ידו גולשת במורד הגב שלי ונוגע בישבן שלי הנחתי את הראש על הכתף שלו הייתי אם הגב לקיר ככה שאף אחד לא יכול לראות שידו כבר ליטפה את הישבן שלי הרגשתי רטיבות מתחילה בין רגלי והשיר הגמר.
חזרנו לשבת אמרתי לבעלי אולי נזמין אותם הביתה ושם נוכל לשתות בלי הגבלה בגלל הנהיגה ונרקוד בכיף בבקשה אמרתי לו אני מאוד רוצה את בטוחה הוא שאל את יודעת מה עלול להיות ומה יכול לקרות אמרתי לו כל מה שיקרה זה רק אם אתה ואני נרצה ואם לא נרצה לא יקרה כלום. שוב את בטוחה כן אמרתי
הוא שאל את הבחור שרקד איתי והם כמובן הסכימו.

הם נסעו אחרי הרכב שלנו בדרך בעלי שאל החלטת לממש את הפנטזיה . אמרתי אם תסכים אז כן אבל גם לך יש הזדמנות.

נכנסו הביתה בעלי הכניס דיסק שקט למכשיר וכולם רקדו אם כולם שתינו חופשי הראשונה שהתחילה להשתתות היתה הבחורה היא הורידה את החולצה ואמרה שחם לה גם החזיה שלה עפה היא רקדה חצי ערומה הבחורים 3 המספר נורידו גם את החולצות גם בעלי הוריד ואחרי שכולם הורידו גם אני הורדתי את החולצה וחשפתי את השדיים שלי ומבלי לחכות הורדתי את החצאית ונשארתי בחוטינו קטן שממש לא הסתיר כלום גם הבחורה הורידה את המכנס ונשארה והיא שלא לבשה תחתון נשארה ערומה לגמרי הבחורים הורידו גם את התחתון ונשארו ערומים . בעלי לא חיכה וגם הוא משאר ערום היגשתי יד מורידה לי את התחתון ועכשיו כולם ערומים ואנחנו רודקים אני רוקדת אם בעלי צמוד צמוד שאני מרגישה גוף נצמד מאחור מלטף לי את הגב אני מריגשה את בזיקפה של בעלי הלפנים ועוד זקפה מאחור יד נשלחה אל בין רגלי פיסקה אותם בעוד אני צמודה לבעלי הרגשתי לשון מלקקת אותי מאחור פיסקתי עוד את רגלי והרגשתי את הלשון חודרת לתוכי נשענתי על בעלי הלשון עזבה אותי והגוף נצמד שוב מאחור ואבר זקוף נצמד לגב שלי אנחנו ממשיכים לרקוד שהרגשתי זיין ענק חודר לתוכי המשכתי להחזיק את בעלי עדשהרגשתי אותו גומר בתוכי בהחלטה מהירה ירדתי על 4 ולקחתי את הזיין של בעלי לפה התחלתי למצוץ אותו ובמקביל הרגשתי זיין אחר חודר לתוכי הרגשתי את הכוס שלי מתכווץ וגומר וגם זיין גמר בתוכי השפיכה שלהם נזלה על הרגלים לכיוון הריצפה וזיין נוסף חדר לתוכי וישר יצא החוצה והרשתי אותי מנסה לחדור לישבן שלי השימון הרב שיצא מתוכי עזר והוא חדר לי לישבן נשכבתי על הריצפה שהבחחורה ירדה ולקחה את הזיין של בעלי לפה שהיא יושבת אם הכוס שלה מול פרצופי היא בדחפה לי את הראש וליקקתי אותה בעלי גמר הרגשתי את הכוס מוציא נוזלים וגם הבחורה גמרה והבחור גמר לי בישבן קמתי לכיוון המקלחת כדי לשטוף גם אחד בחורים נכנס איתי במקלחת הוא נעמד מאחורי הצמיד אותי לקיר המקלחת והחדיר לי מאחור היה לו זיין ענק הרגשתי את הישבן שלי נפתח הוא חדר עד הסוף ואחרי כמה דקות גמר לי מאחור שטפתי הכנסתי את צינור המקלחת לישבן עשיתי לעצמי חוקן והתהקתי כליל.

יצאתי החוצה ראיתי את בעלי יושב על הכורסא שהבחורה יושבת על הזיין שלו ניגשתי נישקתי אותו וגם אותה ניגשתי מאחור וליקתי את הזין של בעלי ואת הכוס של הבחורה הרגשתי את בעלי גומר לבחורה בכוס היא נשארה לשבת עד שהוא יתרקח ואז קמה למקלחת.

התגובות נבדקות לפני הפרסום

מאמרים נוספים

לחקור את העיר התוססת של תל אביב: מיזוג של מודרניות ומסורת
חדש!

לחקור את העיר התוססת של תל אביב: מיזוג של מודרניות ומסורת

תל אביב, הידועה גם בשם "העיר הלבנה", היא מטרופולין שוקק ודינמי הממוקם על חוף הים התיכון של ישראל. זוהי עיר […]

לקריאה »
נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי, היו חלק מהחברה במשך מאות שנים ומילאו תפקיד משמעותי בתרבויות וחברות שונות לאורך ההיסטוריה. למרות אופיין השנוי במחלוקת, נערות ליווי המשיכו לשגשג ולספק שירותים לאנשים המחפשים חברות, אינטימיות ולפעמים בידור. במאמר זה נעמיק במקצוע נערות הליווי, נחקור את ההיסטוריה שלהן, את עבודתן ואת ההשפעה שיש להן על החברה.
לשבור את המעגל: להתגבר על הסכנות של התמכרות לפורנו
חדש!

לשבור את המעגל: להתגבר על הסכנות של התמכרות לפורנו

פורנוגרפיה קיימת כבר מאות שנים, אך עם עליית הטכנולוגיה והנגישות הקלה, נוכחותה הפכה בולטת יותר בחברה שלנו. היא הפכה כעת […]

לקריאה »