"הגיע הזמן לדבר על אוננות"


נכתב בתאריך: 03/09/2023

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

אוננות היא חלק מהמיניות האנושית, אבל זה עדיין נושא שאנשים רבים לא מרגישים בנוח לדבר עליו, או אולי אפילו מתביישים בו. הגיע הזמן שנשבור את הסטיגמה סביב צורה חיונית זו של ביטוי עצמי.

למרות שדתות, תרבויות או אנשים רבים עשויים להיות בעלי עמדות שליליות כלפי אוננות, זה כבר מזמן הובן כחלק מחיי מין בריאים. כפי שכתב הפילוסוף היווני הקדום אפלטון, "זה הכרחי, כפי שאומרים כמה סופרים רפואיים, לשמירה על הבריאות ומהנה לשני המינים".

אוננות היא לא רק מהנה; יש לו מגוון יתרונות. בתור התחלה, זה יכול לעזור לך לגלות מה אתה אוהב מבחינה מינית ולבנות הערכה עצמית בריאה. אוננות מסייעת גם בהקלה על התכווצויות ומתח שרירים, שיפור מצב הרוח, הפחתת מתח והגברת הסיבולת המינית. ואולי חשוב מכך, סקס דיאדי (שני אנשים) עשוי להפיק תועלת מאוננות, שכן יכולתו של אדם להגיע לאורגזמה במהלך יחסי מין קשורה לעיתים קרובות ישירות ליכולת להגיע לאורגזמה במהלך אוננות.

חשוב לציין שאין דרך נכונה או לא נכונה לאונן. לפעמים, אנשים מרגישים לחץ לוודא שהם "עושים את זה נכון". עם זאת, החלק החשוב ביותר באוננות מהנה הוא להירגע, לנשום עמוק ולהתמקד בתחושות.

כשמדובר באוננות, הדבר החשוב ביותר הוא להרגיש בנוח עם עצמך ועם הגוף שלך. אל תפחדו להתנסות בטכניקות שונות וליצור חוויה מלאת הנאה שעובדת בשבילכם.
https://sexdatesearch.com

לבסוף, חשוב להכיר בכך שאוננות היא פעילות מקובלת ובריאה לעסוק בה הן עבור עצמך והן עבור בן זוגך. אוננות יכולה לספק הזדמנות לביטוי עצמי אינטימי ופגיעות, לתת הנאה עצמית לעצמך ואחד לשני.

אין בושה ליהנות מגופך. הגיע הזמן לדבר על אוננות ולאמץ אותה כחלק טבעי ובריא מהמיניות האנושית שלנו.

התגובות נבדקות לפני הפרסום

מאמרים נוספים

התמכרות למין: זיהוי הסימנים, הסימפטומים ואפשרויות הטיפול
חדש!

התמכרות למין: זיהוי הסימנים, הסימפטומים ואפשרויות הטיפול

התמכרות למין, או כפי שהיא נקראת באופן רשמי יותר, התנהגות מינית כפייתית, מוגדרת על ידי האגודה האמריקאית של מחנכים, יועצים […]

לקריאה »
נערות ליווי: מבט מעמיק על תחום עבודה שלעתים קרובות אינו מובן כהלכה
חדש!

נערות ליווי: מבט מעמיק על תחום עבודה שלעתים קרובות אינו מובן כהלכה

עולם נערות הליווי מאופיין לעתים קרובות במוניטין מרושע ומפוקפק. אך מתחת לחזית זו מסתתרת תעשייה בלתי מובנת ברובה, לעתים קרובות […]

לקריאה »
נערות ליווי: הסוד לחוות את הטוב ביותר של מה שיש לחיים להציע
חדש!

נערות ליווי: הסוד לחוות את הטוב ביותר של מה שיש לחיים להציע

כפי שניסח זאת ו.ה. אודן, "כפות רגליי עדיין על הקרקע, אני פשוט נועל נעליים טובות יותר". אין זה סוד שהחיים […]

לקריאה »