הגמירה שלי


נכתב בתאריך: 27/07/2022

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

שלום לקוראים.
אני אישה נשואה +2 ילדים גדולים וחמודים אוהבת על אמת אוהבת סקס מאוננת הרבה אפשר להגיד כל יום כל בוקר לוקחת את הויברטור שליאחרי שבעלי יוצא לעבודה הילדים אחד בצה"ל ואחד בבית ספר מחדירה אותו עמוק בתוכי וגומרת לפחות פעמים לפני שאני יוצאת מהבית לעבודה.אני עובדת בחברת שילוח מוצרים לחו"ל. לפני כשנה הגיע בחור חדש לעבודה צעיר יפה שאני בטוחה שהוא יכול להשכיב כול בחורה. ישבנובאחת ההפסקות לדבר על כוס קפה והשיחה סתם גלשה לסקס ומסתבר שהבחור היפה הזה (ממש ביזבוז) לא היה אם הרבה נשים/בחורות בגלל בושה ואז הוא סיפר לי שיש לו אבר עקום עומד זקוף גדול אבל עקום כלפי מעלה. לפני כמה שבועות בעלי ואני ישבנו בערב וראינו טלויזיה באחת התוכניות הראו כל מני אביזרי מין ובניהם גם ויברטור בעל כיפוף כלפי מעלה לגירוי נקודת ה- G ישר חשבתי על הבחור ולמחרת ישבנו לדבר והצעתי לו טרמפ הביתה.
נכנסנו לאוטו ובשתי מראש חצאית קצרה וחושפנית קצת (אני בדרג ניהול לא פועלת) החלנו לנסוע ונסעתי בכוונה דרך כביש מפוקק כדי שנוכל לדבר והתחלנו לדבר על הנושא הצלחתי לשכנע אותו להוציא את האבר מחוץ למכנס כדי לראות אותו.
הבחור פתח את המכנס והוציא זיין יפה חלק עומד (מהשיחה) כלפי מעלה בזיות חזקה מאוד.
התחלתי להסביר לו את יתרונות האבר שלו ואז הוא אמר לי את בטוחה אז למה את לא רוצה לנסות ולהראות לי.
ישר בלי לדבר הרבה נסעתי לכיוון אחד המושבים שבו משכירים חדרים לפי שעות נכנסנו שילמתי (יש לי את האפשרות) והורדתי לו המכנס והתחלתי ללטף את האבר הזקוף בידי התפשטתי נכנסתי למקלחת שטפתי את הכוס מכל היום חזרתי נשכבתי על המיטה וקחתי את "התלמיד" והדרכתי אותו איך ללק אותי אבל המחשבה לא היתה על זה המחשבה היתה שאני רוצה לעלות ולגמור בזרם לגמור מנקודת ה- G שלי.
הבחור למד מהר והגמירה הראשונה היתה מהלשון שלו.
השכבתי אותו מצצתי לו את הזיין קצת והחדרתי אותו לתוך הכוס הנוטף שלי פה הטעות הבחור גמר אחרי שניה בתוכי.
יצאתי החוצה הרגעתי אותו נכנסנו למקלחת שהשפיכה שלו זורמת לי החוצה המכוס הרבה שפיך היה לו שטפתי את המקום גם אותו וחזרנו למיטה שוב השכבתי אותו על הגב לקחתי את הזין ומצצתי אותו עד שנעמד שוב עליתי והתישבתי שאני מולו והתחלתי לרכב על הזיין נעוץ בתוכי הרגשתי הרגשה שונה הרגשתי את הגוף בוגד בי הרגשתי שאני צריכה להשתין ובאותו רגע זרם אדיר פרץ החוצה מתוכי ושטף אותנו נפלתי על המיטה שגופי מפרכס ולא ניתן לשליטה המיטה רטובה לגמרי הבחור היה בהלם הוא ישר החזיק אותי פתח לי את הרגלים בכוח החדיר את הזיין שוב לתוכי ואחרי כ- 2 דקות גמרתי שוב שאני שוכבת חצי מעולפת על המיטה.
הוא הפך אותי לא יכולתי אפילו להתנגד והחדיר לי את הזין שוב לכוס הרטוב הוציא אותו והחדיר לי אותו לישבן כמה שלא רציתי לא יכולתי לזוז הרגשתי אותו בתוכי בישבן שלי לכיוון הגב שהוא דוהר עד שגמר לי מאחור.
נשארנו לשכב עוד כמחצית השעה בערך הוא עזר לי לקום להתלבש הוא נהג בחזרה הביתה ונסע לביתו באוטובוס.
עד הלילה לא ידעתי אך לספר לבעלי אין סודות בנינו וסיפרתי לבעלי הוא מאוד כעס על זה שהלכתי לית מלון ולא עשיתי את זה בבית.
והחלטנו להזמין את הבחור לאחד הערבים שיצטרף אלינו.
זאת היתה הגמירה שלי ואני בטוחה שהרבה נשים רוצות לגמור כך.
יש ויברטורים מכופפים מיוחדים לזה גם אני קניתי וזאת חוייה בילתי נשכחת.

התגובות נבדקות לפני הפרסום

מאמרים נוספים

הזקפה של הבוקר

הזקפה של הבוקר

מכירים את הזקפה של הבוקר, הרגע הזה שאתם מתעוררים שטופים בחרמנות. רובנו מאוננים או מזדיינים עם בת הזוג שלידנו. אבל […]

לקריאה »
המזכירה הכוסית

המזכירה הכוסית

ל פני מספר שנים עבדתי בחברת שליחויות באיזור תל אביב,במהלך העבודה הייתי פוגש הרבה בחורות צעירות, פקידות ומזכירות למיניהן,הרוב היו […]

לקריאה »
סקס במעלית

סקס במעלית

אני עובדת כפקידה של עורך דין כבד והעבודה מאוד חשובה לי. השעה הייתה מאוחרת הייתי כלכך עסוקה בהדפסת הפרוטוקולים שביקש […]

לקריאה »