הזקפה של הבוקר


נכתב בתאריך: 06/08/2022

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

מכירים את הזקפה של הבוקר, הרגע הזה שאתם מתעוררים שטופים בחרמנות. רובנו מאוננים או מזדיינים עם בת הזוג שלידנו. אבל הרווקים בדרך כלל פשוט מביאים ביד.

בימים האחרונים חרמנות בלתי רגילה שטפה אותי בכל בוקר. אבל פשוט נמאס לי לאונן. התעוררתי בשעת בוקר מוקדמת והרגשתי שאני חייב לזיין, עכשיו!

אני יודע איך למצוא זיונים, אבל בשעת בוקר מוקדמת זה לא תמיד דבר פשוט. הרי אני לא אצא למועדון ואחפש בחורות. וגם הבחורות בטינדר הולכות לעבודה בשעה כזו.

אבל אז היה לי רעיון, לבקר בדירות דיסקרטיות בבאר שבע, שם תמיד יש נערות זמינות. והאמת שאלו לא סתם נערות, אלא נערות מליגה אחרת.

עשיתי את זה באופן אוטומטי, כמעט בלי לחשוב. דבר מפתיע בהתחשב בכך שזו הפעם הראשונה. באינסטינקט גברי נכנסתי לגוגל וחיפשתי דירות דיסקרטיות ומייד מצאתי רשימה ארוכה של פרופילים עם נערות אטרקטיביות

קבעתי עם אחת הנערות ומייד קפצתי למקלחת, התלבשתי ויצאתי לכיוון. היא אירחה אותי בדירת המגורים שלה. כאשר הגעתי היא אמרה לי שלא ציפתה לשיחה כל כך מוקדם ואמרה לי שהיא לא הספיקה להתקלח. היא שאלה אם אני רוצה לחכות או להתקלח איתה.

כמובן ששכחתי שהתקלחתי לפני חצי שעה ואמרתי לה ”אני אתקלח איתך“. וכמובן שזו לא הייתה מקלחת רגילה, זו הייתה מקלחת ”מלוכלכת“ במיוחד.

הורדנו את הבגדים ונכנסו למקלחת. ברגע זה יכולתי לראות מה זה גוף מושלם. היא פתחה את זרם המים והם זרמו לה על החזה ולכיוון הכוס. התקרבתי אליה והזין שלי נגע בה קלות. זה הרגיש נעים והתחלתי להתנועע קצת. היא כיוונה אליי את זרם המים ולאחר ששנינו היינו רטובים היא סגרה את הברז ולקחה את הסבון. התחלנו לסבן אחד את השני וזה הרגיש מדהים. הידיים שלי החליקו על החזה החלקלק עם כל הסבון והושטתי את ידי הימני לעבור ישבנה המדהים. היא לקחה סבון בידיה והחלה לסבן לי את הזין שכבר עמד כמו טיל.

נצמדתי אליה בכל הכוח והרגשתי את חלקלקות הגוף. זה נמשך כמה דקות עד שהציע שנשטוף את הסבון ונעבור למיטה….

התגובות נבדקות לפני הפרסום

מאמרים נוספים

המזכירה הכוסית

המזכירה הכוסית

ל פני מספר שנים עבדתי בחברת שליחויות באיזור תל אביב,במהלך העבודה הייתי פוגש הרבה בחורות צעירות, פקידות ומזכירות למיניהן,הרוב היו […]

לקריאה »
סקס במעלית

סקס במעלית

אני עובדת כפקידה של עורך דין כבד והעבודה מאוד חשובה לי. השעה הייתה מאוחרת הייתי כלכך עסוקה בהדפסת הפרוטוקולים שביקש […]

לקריאה »
לא יכולה בלי

לא יכולה בלי

אני לא זוכרת את עצמי מעבירה שבוע אחד ללא סקס. סקס זו אהבת החיים שלי. יש כאלו שאוהבים לעשן, יש […]

לקריאה »