הידידה המשותפת


נכתב בתאריך: 27/07/2022

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

אני והחברה שלי יוצאים כבר שנה, אני בן 22 וחברה שלי 20, יש לנו ידידה משותפת בשם אלונה. אלונה בזמנו הייתה חיילת. היא הייתה חיילת בודדה ולא הייתה לה משפחה בארץ, מוצאה מדרום אמריקה, היא בחורה רזה גבוהה, בהירה ומאוד נימפומנית. כשהיינו יוצאים למועדון כולנו ביחד, אלונה וחברה שלי היו מתנשקות מולי בלי בעיה, ולא הפריע לי כלל.

אלונה הייתה חסרת אמצעים, לא עבדה, ולא היה לה כסף כלל. הגיע התאריך של היום הולדת שלה, אני וחברתי הצענו שנחגוג לה מסיבת הפתעה בבית של החברה עם חברים והכל. קנינו שתייה חטיפים הזמנו חברים. והחברה שלי הזמינה אותה מבלי שום חשד למשהו. אלונה הגיעה, והפתעה כולם שמחו, חיבוקים ונשיקות.

בהלך הערב חברה שלי ממש השתכרה, היא לקחה אותי אליה לחדר במהלך הערב, סגרה את הדלת אך, שכחה לנעול אותה. חברה שלי מבלי שום התרעה, הצמידה אותי לקיר, נישקה אותי צרפתית כמו מטורפת, ירדה למטה פתחה את החגורה, הורידה את הג'ינס, שלפה את הזין שלי מתוך הבוקסר, והתחילה למצוץ כמו מטורפת, שואבת, מלקקת, כולל את הביצים. החברה שלי לבשה חצאית רחבה לא מיני. תוך כדי מציצה היא אומרת לי ת'זיין אותי מאמי…

הרמתי אותה, סובבתי לדוגי בעמידה, הורדתי לה את התחתון עד לחצי מהרגליים, הרמתי את השמלה, וחדרתי עם הזין העבה שלי לתוכה, היא הייתה כל כך רטובה, אוחחח, זיינתי אותה חזק ומהר בכל העוצמה.

עמדתי כך שהגב שלי היה מופנה לדלת, האור היה דלוק בחדר. אלונה כנראה חיפשה אותנו במהלך הערב, היא נכנסה בשקט לחדר מבלי לדפוק או התרעה מוקדמת סגרה אחריה את הדלת ופשוט נעמדה שם והסתכלה איך אני מזיין את חברה שלי. לפתע הרגשתי שמישהו צופה בי, סובבתי את הראש וראיתי את אלונה עומדת ומחייכת אלי, אמרה לחברה שלי "תיראי מי פה", חברה שלי הסתכלה וחייכה לה בחזרה, ואמרה לה "כנסי תרגישי בנוח", אלונה נכנסה והתיישבה על מיטה. חברה שלי אומרת לי "יאללה מאמי תמשיך לזיין אותי", המשכתי לזיין את חברה שלי בזמן שאלונה צופה בנו, אלונה התחילה להתחרמן ולגעת בעצמה, ראיתי את היד שלה נכנסת אל מעבר לג'ינס שלה. המראה הזה חירמן אותי, ופשוט לא יכולתי לעצור את הגמירה שלי, מילאתי את הכוס של חברה שלי בכמות שפיך לבן וסמיך, שהתחיל לנזול ממנה. חברה שלי ואני התיישבנו עם אלונה במיטה, הן התחילו להתנשק בלהט אחת עם השנייה כפי שהן יודעות, לפתע אלונה כמה ועלתה על חברה שלי, התחילה לנשק אותה מצוואר, עד לחזה, הרימה לה את החולצה ופתחה לה את החזייה, היא פשוט טרפתה את השדיים של חברה שלי, אחר כך התחילה לרדת לה, ופשוט ליקקה אותי למטה בכוס, כולל את הזרע שלי, אלונה אמרה "אמממ טעים הזרע של החבר שלך", איך שהיא אמרה את זה, הזין שלי התחיל שוב להתעורר. אלונה החושנית שמה לב לכך, ושלחה יד אל עבר הזין שלי, תוך כדי שהיא יורדת לחברה שלי היא גם מביא לי ביד, פשוט היה מחזה מדהים. חברה שלי גונחת וביחד איתי, הנאה מושלמת. אלונה התקרבה לחברה שלי ולחשה לה באוזן "את מאשרת לי להזדיין עם החבר שלי", חברה שלי הנהנה עם הראש. אלונה באה אלי והתחילה למצוץ, הזין שלי חזר לגודלו האמיתי, היא כל כך התענגה אליו, כאילו זה היה אריק. אלונה נעמדה הורידה ממנה את הג'ינס, נשארה עם תחתון, עלתה מעלי הזיזה את החוטיני הצידה, ופשוט ישבה עלי, והתחילה לרכב כאילו אין מחר, חברה שלי הייתה בהלם, היא קמה ישבה מאחוריה והתחילה למצוץ לי את האשכים, פשוט שאבה אותם כמו שהיא יודעת. לא עמדתי בלחץ ופשוט עמדתי לגמור, אלונה שמה לב, יצאה ממני, הסתובבה, וביד עם חברה שלי מוצצות, עד שהגמירה השנייה הגיעה, והן פשוט נמרחו על השפיך שלי, אחרי שליקקו אחת מהשנייה, כולנו התלבשנו, וחזרו למסיבת יום הולדת שהייתה בסלון.

התגובות נבדקות לפני הפרסום

מאמרים נוספים

הזקפה של הבוקר

הזקפה של הבוקר

מכירים את הזקפה של הבוקר, הרגע הזה שאתם מתעוררים שטופים בחרמנות. רובנו מאוננים או מזדיינים עם בת הזוג שלידנו. אבל […]

לקריאה »
לא יכולה בלי

לא יכולה בלי

אני לא זוכרת את עצמי מעבירה שבוע אחד ללא סקס. סקס זו אהבת החיים שלי. יש כאלו שאוהבים לעשן, יש […]

לקריאה »
העיקר שאני נהנתי

העיקר שאני נהנתי

אני ובעלי מאוד הרפתקנים במיטה, אנחנו אוהבים לגוון ולנסות דברים חדשים. אבל לפני כשבועיים הוא ניגש אלי ובא ושאל אותי […]

לקריאה »