היציצה שלי


נכתב בתאריך: 27/07/2022

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

זה היה בתקופה שבה הייתי שורץ בפורומים בכל מיני פורטלים, בעיקר בפורומים של כתיבה אירוטית וסיפורי סקס. בעיקר אהבתי לקרוא את הטקסטים הנשיים, כלומר אלה שעל פניו נכתבו על ידי בחורה (או על ידי מישהו שבחר כינוי של נקבה), כי הם היו יותר נרטיביים ופחות טכניים מהכתיבה הגברית.
יום אחד קראתי סיפור מקסים במיוחד, על מישהי שכתבה שהפנטזיה שלה זה לעשות סקס בחוץ, והיא מתארת בסיפור מה באמת קורה שם. שלחתי לה הודעה דרך הפורום והתחלנו לצ'וטט, משם עברנו לטלפון. בטלפון היה חשוב לה להבהיר לי שהסיפור הוא כמובן פרי דימיונה, והצעתי שניפגש.
שנינו היינו בערך בני אותו הגיל, כמעט 30. קבענו יום שישי בלילה. היא אמרה שהיא שונאת לצאת לבלות ושונאת "לדפוק הופעה", אז הצעתי שהיא תתלבש איך שבא לך, ושניפגש ונלך לשבת באיזה מקום לא מחייב.
היא תיארה את עצמה כגובה 1.65, שער ארוך בצבע שחור פחם, עיניים שחורות, מבנה גוף בינוני וחזה שופע והאמת, מכל הבליינדייטים שהיו לי עד אז, זה היה הפעם הראשונה שבה הבחורה לא ניסתה לייפות את המציאות או למכור לי חלומות.
נפגשנו. היא הייתה עיראקית חמודה, עם עיניים עגולות גדולות כאלה, לא רזה ולא שמנה – אבל סקסית. אחת כזו שאם הייתי פוגש אותה בדירה דיסקרטית הייתי בטוח חוזר אליה שוב ולא מחפש דירות דיסקרטיות אחרות…
היא עלתה לרכב שלי, וכששאלתי לאן ניסע היא כיוונה אותי לאיזו פיצוציה במרחק של כמה רחובות מהבית שלה. קנינו קפה ובקבוק שתייה, והלכנו לאיזה גן ציבורי לא רחוק משם.
ישבנו על הספסל והתחלנו לחפור אחד לשני. גילינו ששנינו אוהבים לקרוא סיפורים של אחרים, ושנינו מתעניינים בהרבה מאוד תחומים. השעות עברו ונהנינו מכל רגע, אבל כשניסיתי ליצור איזה מגע גופני היא בלמה אותי וזרקה לי – אני בתולה.
בתולה בת 30? איך ככה נפלתי? התחלתי לרחם על עצמי, אבל למזלי, לפנ שהספקתי להגיד משהו היא המשיכה –
לא הזדיינתי עד היום עם אף אחד וזה אפילו דוחה אותי לחשוב שמישהו יכניס ת'זין שלו לתוך הגוף שלי…
נו… גם בתולה,גם בת 30 וגם מתוסבכת??? כנראה שאם אין מזל אז אין, נקודה.
אבל… אז הגיעה ההפתעה מכיוון לא צפוי לחלוטין..
הדבר היחיד שמדליק אותי בסקס, זה כשגומרים לי בפה. למצוץ אני מאוד אוהבת.
צ'י צ'ינג… שמעתי בראשי את צליל הזכייה, והשתדלתי להסתיר את ההתלהבותי…
"אני מכבד את הבחירה שלך, ואין לי שום כוונה להפעיל עלייך לחץ או לנסות להוביל אותך למקום שאת לא רוצה להגיע אליו. את מאוד סקסית בעיניי, ומבחינתי מציצה זה בהחלט מספק… ", ולפני שהספקתי לסיים המשפט היא חייכה ואמרה: "אז, יאללה בוא כבר" ונכנסנו פנימה לעומק הגן, למקום מוסתר.
היא ידעה למצוץ מדהים, לא ויתרה על אף טיפה והחזיקה אותו בפה עד שהוא התכווץ לגמרי.
השעה הייתה כבר כמעט 6 בבוקר. יצאנו מהגן הציבורי והלכנו לכיוון האוטו, והיא כיוונה אותי לכיוון הבית שלה. לפני שהיא ירדה מהרכב היא חייכה ואמרה – היה לי נעים להכיר אותך, ויהיה לי יותר נעים אם נמשיך להיפגש שוב. ברור… עניתי, חייכתי ונסעתי משם.
מאז היא נשארה במשך שנים היציצה שלי. לא, זו לא טעות כתיב, יציצה – זה כמו יזיזה, אבל היא רק מוצצת.

התגובות נבדקות לפני הפרסום

מאמרים נוספים

הזקפה של הבוקר

הזקפה של הבוקר

מכירים את הזקפה של הבוקר, הרגע הזה שאתם מתעוררים שטופים בחרמנות. רובנו מאוננים או מזדיינים עם בת הזוג שלידנו. אבל […]

לקריאה »
המזכירה הכוסית

המזכירה הכוסית

ל פני מספר שנים עבדתי בחברת שליחויות באיזור תל אביב,במהלך העבודה הייתי פוגש הרבה בחורות צעירות, פקידות ומזכירות למיניהן,הרוב היו […]

לקריאה »
סקס במעלית

סקס במעלית

אני עובדת כפקידה של עורך דין כבד והעבודה מאוד חשובה לי. השעה הייתה מאוחרת הייתי כלכך עסוקה בהדפסת הפרוטוקולים שביקש […]

לקריאה »