המבוגרת שלי


נכתב בתאריך: 27/07/2022

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

תמיד אהבתי מבוגרות,
תמיד אהבתי נשים בוגרות שיודעות להתלבש להתאפר ולהיראות סקסיות ונשיות, נשים מלאות במקומות הנכונים עם חזה בריא וישבן בולט.
אני בן 29,נראה טוב,עובד כסוכן ומופקד על מספר לקוחות באיזור השרון, העבודה מחייבת את הביגוד הנכון, מכנס אלגנטי וחולצה מכופתרת, גילוח וכל מה שמציין הופעה מרשימה.
הסיפור שלי מתחיל לפני כחודשיים בתחילת יוני השנה, נכנסתי לעסק, אותו עסק שאותו אני מבקר מדי שבוע בימי חמישי, הגעתי בשעת אחר הצהריים,
אמרתי שלום למוכרנים,למנהל הדלפק וניגשתי לבעל המקום שחזר מתערוכה במינכן. עליתי אליו אבל הוא היה במשרד בפגישה, נאלצתי להפריע להם.
"שלום לכם , סליחה על ההפרעה, מה שלומך חיים? " שאלתי.
"תודה רבה,אתה לא מפריע זה בסדר " תודה ,עניתי. "חיים ישנה איזושהיא בעיה עם התשלום של חודש אפריל השנה, לא כל הסכום שולם וחסרות שתי חשבוניות על סך של 28,500 אלף"
"כן אני יודע פשוט נאווה יצאה לחופשת לידה, גש להנהלת חשבונות ללאה האישה שמחליפה אותה, ותסדרו את מה שצריך, אני בכל אופן יהיה במשרד לחתום על הצ'ק, רק תזדרז אני חייב לזוז לפגישה עוד 20 דקות".
"אין בעיה, תודה תיכף בא".

הלכתי למשרד הנהלת חשבונות , אמרתי שלום כשנכנסתי אבל לא היה אף אחד בחדר,
קראתי "לאה ?".
"אני כבר באה ". שמעתי מכיוון המטבחון.
לאה נכנסה למשרד עם כוס נס ביד אחת ועוגיות ביד השניה, ברגע שהיא נכנסה נפלו לי הדפים מהקלסר עם הקלסר על הרצפה והתפזרו.
פשוט לא זזתי קפאתי במקום !
לאה היא האדם המושלם שהצטייר במוחי כאשה הסקסית האולטימטיבית,
אישה כבת 50 לערך,לבושה מחוייט,גרביון,נעלי עקב, שיער אסוף לאחור,חזה גדול ועמידה זקופה, איפור קל ונכון וחיוך מדהים שלא נגמר.
"מה קרה התרגשת ?" שאלה.
"כן" עניתי.
"אני שלומי "הושטתי לה את היד ללחיצה
"אני לאה" הושיטה לי את ידה" לחיצת היד היתה מן הארוכות שידעתי מעולם, ומהמהנות והרכות שהרגשתי.
"באתי להסדיר עניין מסויים אם את פנוייה",
ואז היא ענתה לי תשובה, שסללה לי את הביטחון להמשך הדרך, מבלי לחשוש ממצבה המשפחתי, פשוט רציתי אותה איתי בסקס מטורף, לעשות הכל כולל הכל, וכמה שיותר עם כל מה שאפשר.
"בשביל יפיוף כמוך,אני מחייבת את עצמי להתפנות בכל מצב".
התכופפתי להרים את הקלסר עם הדפים המפוזרים שנכנסו מתחת לכסא ומתחת לשולחן, ממש בלאגן במשרד.
היא רכנה לעברי והחלה לעזור לי היא עמדה על שש והסתכלה עלי, לא יכולתי שלא להתסכל על החזה הגדול והשופע שלה שביצבץ ללא הפסקה והסתכל עלי, הסתכלתי עליו בהמון תשוקה ואהבה, היא ראתה שאני לוטש עיניים בגסות, היא הרימה את ראשה מהדפים ונעצה בי מבט שלא משתמע לשתי פנים.
בעודנו בעמידת שש, היא התקרבה לצווארי והריחה את הבושם, הרחה ארוכה המלווה בעצימת עיניים. "אני אוהבת את הבושם הזה, הוא מזכיר לי נשכחות",
והזמינה אותי לחוות דיעה על הבושם שלה, קירבתי את אפי לצווארה ונשמתי גן עדן.
עמדנו שנינו האחד מול השניה היא שאלה אותי אם היא יכולה לשאול שאלה קצת אישית ושאני לא חייב לענות, כמובן שהסכמתי, הייתי מסכים לכל דבר.
"שכבת פעם עם אישה מבוגרת ממך משמעותית " ?
"כן עניתי, זאת אומרת לא בדיוק , היא היתה גדולה ממני בעשר שנים, אבל אשה כמוך, היא החלום האמיתי שלי".
היא חייכה , חיוך ממזרי ולא ברור, נדמה היה לי כי קצת הגזמתי עם הפתיחות והפלגתי עם הרצון שלי יותר מדי רחוק.

רחוק ? כנראה שלא.

היא סגרה את המשרד במהירות האור ולקחה אותי בזריזות למטבחון.
במטבחון יש דלת כזו כמו במלון עם ידית עגולה שניתנת לסגירה מבפנים.
נכנסנו ,היא סגרה את הדלת, נעמדה מולי ואמרה "אני שלך".
התקרבתי אליה, התחלנו להתנשק בתשוקה עזה, ליטפתי את ישבה בלפיתה חמה וחזקה, וצירפתי את היד השניה. ידעתי שאינ בזמן קצוב ושכל רגע מישהו עלול להיכנס להכין לעצמו משהו לשתות או לאכול חס ולחלילה. ידעתי שאין לנו זמן להתרשמויות ומשחקים.
הכנסתי את ידי, מתחת לחצאית המיני בצבע כחול כהה, והורדתי משם את כלפי מטה , גרביון ותחתון תחרה שחור, הושבתי אותה על שולחן האוכל והכנסתי את הראש לתוך הכוס שהיה משורטט להפליא, חלק במקומות הנכונים ופס חיוור של שיער שטני היה מעל. ליקקתי לה את הדגדגן ואת השפתיים דחפתי את הלשון עמוק,הכנסתי והוצאתי, סובבתי בתנועות מעגליות, לחצתי עם הלשון על הדגדגן ושחררתי(רק אלוהים יודע כמה אני אוהב לרדת לאישה, זו חוויה מדהימה בפני עצמה). שמעתי איך שהיא רוצה לצרוח מהנאה אבל היא לא יכלה לעשות את זה.
היא לקחת את שתי ידיה, אחזה בראשי ושלפה אותי משם , פתחה לי את המכנס הורידה את התחתונים שהחילו בתוכם איבר גדול כועס מתוח וחזק כמו פלדה. ובלי יותר מדי נגיעות,פשוט הכניסה את עצמה עליו ונעצרה.
התסתכלה עלי במבט חסר אונים ופה פתוח מעט, היה פתאום שקט שמיימי ומדהים, שפתאום הבנו שאנחנו בעצם עושים רעש אפילו שלא נראה לנו, אבל פאק איט, ההרגשה מכפרת על הכל.
"תמשיך מאמי, תמשיך", ואני נכנסתי ויצאתי, תוך כדי הסקס פתחתי את חולצתה והרמתי את החולצה רק כדי לגלות שהיה לה את החזה הכי מדהים שראיתי מעולם !!! חזה גדול בגוון בהיר עם פטמות עגולות,מעט חומות, סימטריות, ליקקתי את הימני ואת השמאלי וחזרתי לימני ,העברתי את הרוק בינהם ונטרפתי מהרגע, ומהמראה, מהסיכון ומהמיקום, מהתיזמון ומהמקריות.
"אני גומרת מאמי מה איתך" ? שאלה ,
"אני מחכה לך מדהימה שלי" אמרתי, תוך כדי נשיפות וזיעה קלה במצח.
"אני איתך סקסי שלי" אמרה,
לחשנו אחד לשני 7 שניות לאחור ובתזמון אלוהי , גמרנו ביחד.
לא היו לי מילים ובטח שלא אוצר מילים, ומהם המילים אם לא שתיקה,
במיוחד במקרים האלה ,הייתי מופתע מהמציאות שחזרתי אליה.
התלבשנו והתארגנו בזריזות, לאה חזרה למשרד שלה, ואני הכנתי לעצמי נס עם חלב, ופשוט בהיתי בקצף שלו מלמעלה ושיחקתי איתה עם כפית, מנסה להבין, איך חלום התגשם ……

התגובות נבדקות לפני הפרסום

מאמרים נוספים

לחקור את העיר התוססת של תל אביב: מיזוג של מודרניות ומסורת
חדש!

לחקור את העיר התוססת של תל אביב: מיזוג של מודרניות ומסורת

תל אביב, הידועה גם בשם "העיר הלבנה", היא מטרופולין שוקק ודינמי הממוקם על חוף הים התיכון של ישראל. זוהי עיר […]

לקריאה »
נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי, היו חלק מהחברה במשך מאות שנים ומילאו תפקיד משמעותי בתרבויות וחברות שונות לאורך ההיסטוריה. למרות אופיין השנוי במחלוקת, נערות ליווי המשיכו לשגשג ולספק שירותים לאנשים המחפשים חברות, אינטימיות ולפעמים בידור. במאמר זה נעמיק במקצוע נערות הליווי, נחקור את ההיסטוריה שלהן, את עבודתן ואת ההשפעה שיש להן על החברה.
לשבור את המעגל: להתגבר על הסכנות של התמכרות לפורנו
חדש!

לשבור את המעגל: להתגבר על הסכנות של התמכרות לפורנו

פורנוגרפיה קיימת כבר מאות שנים, אך עם עליית הטכנולוגיה והנגישות הקלה, נוכחותה הפכה בולטת יותר בחברה שלנו. היא הפכה כעת […]

לקריאה »