כמה עובדות מפתיעות על הזין


נכתב בתאריך: 02/09/2022

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

הזין הוא חלק חשוב מהחיים של הגבר. תמיד יש לנו בזין עניין ותמיד אנו רוצים להשחיל אותו באיזה חור. אבל מסתבר שאנו לא תמיד יודעים הכל על הזין.

כל גבר היה רוצה שיהיו לו עוד כמה סנטימטרים. חלק מהאשמה היא בסרטי הפורנו המראים לנו אברים הגדולים מהממוצע, וגורמים לרוב האנשים להרגיש כי יש להם זין קטן. אז בעוד אתם חולמים על זין של כושי, כלומר חולמים שיהיה לכם זין של כושי, מסתבר שזה לא רעיון כל כך טוב. אולי זה ימלא לכם את האגו, אבל בפועל זה לא ממש יעזור בביצועים המיניים מסתבר שאברי מין גדולים מזוהים יותר עם בעיות זקפה, שפיכה מוקדמת ובאופן כללי פחות סיפוק מיחסי המין עבור הגבר.

אבל אם זה הפתיע אתכם, חכו שתשמעו את הדבר הבא. בעצם יש לכם בין הרגליים כוס שהתפתח והפך להיות זיין. כאשר אנחנו תינוקות ברחם, קודם כל מופיע אבר מין נקבי, אך הפעילות ההורמונלית גורמת לו להתפתח ולהיות זין. כן, גם אותם הכושים שאתם מקנאים בהם התחילו בתור כוס שהפך לזיין.

ואם מדברים על זין של כושים, למרות הסטיגמה שלכושים יש גדול, בפועל זה לא ממש נכון. ישנם שחורים עם זין של סוס, לא אמרנו שלא. אבל בממוצע הזין השחור במצב זקפה הוא 16 ס“מ ואילו הזין הלבן בממוצע הוא 15.74 ס“מ. כך שאין הבדל גדול.

כל גבר היה רוצה ליהנות ממציצות ללא הגבלה, ויש גברים המסוגלים למצוץ את הזין של עצמם. אולי ראיתם סרטים שכאלו באינטרנט. גברים אלו יכולים ליהנות ממציצה מתי שירצו. וכאשר זה הזין של עצמם אז קשה להגיד שהם גייז, אחרת היה אפשר להגיד את זה בכל פעם שאתם משחקים בזין של עצמכם או נוגעים בעצמכם. אבל כמה גברים באמת מסוגלים למצוץ לעצמם? מסתבר שרק אחד מ 400 גברים גמיש מספיק בשביל למצוץ לעצמו. כל השאר מוזמנים לבקר בדירות דיסקרטיות בחיפה ושם לקבל את המציצה שלהם.

האם ידעתם את הדברים האלו על הזין שלכם?

התגובות נבדקות לפני הפרסום

מאמרים נוספים

עמית מספר על נערות ליווי
חדש!

עמית מספר על נערות ליווי

עמית הוא בחור אמיץ, אמנם בחר בשם בדוי, אבל בכל זאת הסכים לענות על כמה שאלות לגבי הבילויים שלו עם […]

לקריאה »
לשלב צעצועים בתנוחות המוכרות

לשלב צעצועים בתנוחות המוכרות

הרבה מדברים על צעצועי סקס והיתרונות שלהם בחיי המין. הם מביאים לנו חידושים, ריגושים ומגבירים את ההנאה. הם בהחלט מומלצים. […]

לקריאה »
מתי כדאי לבלות עם נערות ליווי?

מתי כדאי לבלות עם נערות ליווי?

האמת שהשאלה מתי כדאי לבלות עם נערות ליווי לא שונה מהשאלה מתי כדאי לזיין? הרי עושים את זה מתי שמתחשק […]

לקריאה »