לשלב צעצועים בתנוחות המוכרות


נכתב בתאריך: 19/09/2022

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

הרבה מדברים על צעצועי סקס והיתרונות שלהם בחיי המין. הם מביאים לנו חידושים, ריגושים ומגבירים את ההנאה. הם בהחלט מומלצים. אך הפעם אנו רוצים לדבר על שילוב הצעצועים בתנוחות המוכרות לכם. כלומר אם יש לכם תנוחות מוכרות ואהובות, אינכם צריכים לוותר עליהן, אתם יכולים להוסיף את הצעצועים לפעילות וליהנות יותר מאותן התנוחות.

שילוב צעצועי מין בדוגי

זוהי תנוחה שכיחה ואהובה על כולם. בין היתרונות שלה החדירה העמוקה, השליטה וה“נוף הנהדר“. אך במקרים רבים הנשים פחות נהנות מתנוחה זו מכיוון שהן אינן מקבלות את הגירוי הנכון בנרתיק.

על מנת לשפר את התוצאות תוכלו לשלב שני צעצועי מין. הראשון הוא קוק רינג שיעניק לכם זקפה חזקה כאשר אתם מזיינים אותה. ובמקביל ביד ניתן לאחוז ויברטור רוטט שיוסיף לה גירוי בכיס. הגבר יכול להחזיר את הויברטור על מנת להשיג שליטה, והאישה יכולה לאחוז בידו על מנת לעזור לו למצוא את המיקום האידאלי.

תנוחת רכיבה

תנוחה זו היא אחת האוהבות על הנשים. מכיוון שהאישה רוכבת על הזין, היא יכולה לשלוט בתנועה ולהבטיח את המיקום והחיכוך האידאלי שהיא צריכה בשביל ליהנות. ואילו דווקא עבור הגברים התנוחה לא מביאה שום דבר מיוחד, הגבר לפעמים מרגיש משועמם. על מנת להוסיף עוד ריגוש לגבר ניתן לכסות את עיניו ולהוסיף עוד שני צעצועי סקס. הראשון הוא מצבטי פטמות על מנת להעצים את הריגוש. אך לא חייבים מצבטים, האישה יכולה להשתמש באצבעותיה. ושנית האישה יכולה להחזיק בויברטור ולהושיט יד אחורנית על מנת לגרות את הביצים של הגבר.

התנוחה המיסיונרית

בכל פעם שמזכירים את התנוחה המיסיונרית ישנה צביעות מסוימת לגבי התנוחה הזו. היא נחשבת לסמל הבנליות, אך בואו נגיד את האמת היא סופר פרקטית והיא עושה את העבודה. ויש לה גם וריאציות שונות. בתנוחה זו ישנה אינטימיות גבוהה, הגבר מרגיש שהוא טוחן והאישה מקבלת גירוי טוב. גם אצל נערות ליווי בחיפה התנוחה זוכה לפופולריות רבה. מה שיכול לשפר את התנוחה ולהוסיף לה קצת עוקץ זה שימוש בטבעות רוטטות לזין. טבעת שכזו תוסיף ריגוש גם לגבר וגם לאישה בעת המשגל.

התגובות נבדקות לפני הפרסום

מאמרים נוספים

עמית מספר על נערות ליווי
חדש!

עמית מספר על נערות ליווי

עמית הוא בחור אמיץ, אמנם בחר בשם בדוי, אבל בכל זאת הסכים לענות על כמה שאלות לגבי הבילויים שלו עם […]

לקריאה »
כמה עובדות מפתיעות על הזין

כמה עובדות מפתיעות על הזין

הזין הוא חלק חשוב מהחיים של הגבר. תמיד יש לנו בזין עניין ותמיד אנו רוצים להשחיל אותו באיזה חור. אבל […]

לקריאה »
מתי כדאי לבלות עם נערות ליווי?

מתי כדאי לבלות עם נערות ליווי?

האמת שהשאלה מתי כדאי לבלות עם נערות ליווי לא שונה מהשאלה מתי כדאי לזיין? הרי עושים את זה מתי שמתחשק […]

לקריאה »