מתי כדאי לבלות עם נערות ליווי?


נכתב בתאריך: 19/08/2022

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

האמת שהשאלה מתי כדאי לבלות עם נערות ליווי לא שונה מהשאלה מתי כדאי לזיין? הרי עושים את זה מתי שמתחשק וזה תמיד כדאי. אבל בכל זאת ישנן נסיבות שונות בהן בילוי בדירות דיסקרטיות בחיפה, קריות והצפון יכול להיות פתרון טוב.

מסיבות רווקים ומסיבות גיוס

צעירים רבים נעזרים בשירותיהן של נערות ליווי כאשר הם חוגגים מסיבות רווקים או מסיבות גיוס. לפעמים החברה מזמינים נערה עבור זה שהחגיגה היא עבורו, ולפעמים כולם חוגגים ביחד. זה אולי נשמע בנאלי, אבל תכלס זה מה שתופס.
כאשר גבר מתגייס הוא נמצא בתקופה הכי חרמנית בחיים שלו. בוודאי יהיו לו זיונים בצבא, אבל הוא עשוי למצוא את עצמו עושה מעבר חד מחופשת קיץ מלאה זיונים, למסגרת צבאית קשוחה שבה הוא עלול לקבל ריתוק רק בגלל מחשבות על משקית ת“ש כוסית. בילוי עם נערות ליווי מאפשר לגבר לקבל פינוק אינטנסיבי רגע לפני שהוא מתחייב למסגרת הצבאית. הוא גם מרגיע מאוד, וזה מסייע להתמודד עם הלחצים של הגיוס.

וגם כאשר גבר מתמסר לחיי הנישואין, כדאי לחגוג עם נערת ליווי לפני החתונה. הגבר היה רגיל תמיד להיות רווק ולבלות עם נשים שונות, אבל עכשיו זו תקופה שתפסה אותו מישהי מיוחדת ואיתה הוא רוצה להתחתן. אבל בשביל שלא יחשוב שהחמיץ משהו, לילה אחרון עם נערת ליווי יסדר לו את הראש.

ימי הולדת

יש אנשים שאוהבים לחגוג את מסיבת יום ההולדת שלהם בגדול. הם עושים מזה הפקה שלמה עם הרבה רעש וצלצולים. ולעומת זאת יש את האנשים שאומרים יום ההולדת זה בשבילי, הזדמנות לעשות משהו למען עצמי. לכל אחד יש את התחביבים שלו והדברים שעושים לנפש שלו טוב. אבל זיונים זה משהו שמשותף לכל הגברים וכל אחד יכול ליהנות מזה.

לכן כאשר גבר רוצה לארגן לעצמו מסיבת יום הולדת, בלי יותר מידי רעש וארגונים, אלא חגיגה שהיא רק עבור עצמו – בילוי עם נערות ליווי יכול להיות הפתרון הטוב ביותר. זה באמת משהו שיגרום לו להרגיש טוב עם עצמו. ואם יש לכם חבר מהשקטים הללו שלא אוהב מסיבות המוניות, תוכלו לתת לו את המתנה הזו.

התגובות נבדקות לפני הפרסום

מאמרים נוספים

עמית מספר על נערות ליווי
חדש!

עמית מספר על נערות ליווי

עמית הוא בחור אמיץ, אמנם בחר בשם בדוי, אבל בכל זאת הסכים לענות על כמה שאלות לגבי הבילויים שלו עם […]

לקריאה »
לשלב צעצועים בתנוחות המוכרות

לשלב צעצועים בתנוחות המוכרות

הרבה מדברים על צעצועי סקס והיתרונות שלהם בחיי המין. הם מביאים לנו חידושים, ריגושים ומגבירים את ההנאה. הם בהחלט מומלצים. […]

לקריאה »
כמה עובדות מפתיעות על הזין

כמה עובדות מפתיעות על הזין

הזין הוא חלק חשוב מהחיים של הגבר. תמיד יש לנו בזין עניין ותמיד אנו רוצים להשחיל אותו באיזה חור. אבל […]

לקריאה »