סטודנטים נשואים


נכתב בתאריך: 27/07/2022

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

נפגשנו במסנג'ר, שנינו סטונדנטים ורצינו להעביר בינינו מידע בקורס שלמדנו יחד ..
אני – נשוי , בעל תפקיד בכיר מאוד, גובה 180, נראה טוב מאוד, בנוי היטב עם עיניים חודרות וביטחון עצמי בשמיים, וכן אין לי בעיה עם נשים כלל…..
היא – נשואה גובה 175, חטובה, שדיים מדהימים, טוסיק מטריף, בקיצור חלומו של כל גבר..

שיחות פשוטות במסנג'ר עם רמיזות קטנות כאילו "בטעות" זרמו אליה ממני והיא קלטה והמשיכה.. עד שהחלטתי שהגיע הרגע וכתבתי לה "בא לי לתת לך נשיקה עמוקה עמוקה שלא תוכלי לנשום כמה שניות"… היא הגיבה באנחה.. ההמשך הייתה שיחה שאין בה רמז ללימודים…

אחרי כמה שיחות נוספות קבענו להיפגש בבית קפה "לעבור על החומר לקראת העבודה הגדולה שצריך להגיש", איחרתי (בכוונה תחילה כמובן) היא חיכתה לה וראיתי אותה, נישמתי נעתקה מפי, נכון שכבר הייתי עם בחורות מדהימות, אבל היא הייתה משהו באמת מיוחד, אלוהית …. חייכתי לעברה והתקרבתי היא קמה ממושבה נצמדה אליי ובאמצע בית הקפה התנשקנו נשיקה צרפתית ארוכה ופולשנית.. אחרי שנרגענו התחלנו ללמוד, היד שלי בתוך הטוסיק שלה והיד שלה בתוך המכנס שלי נוגעת בזין שלי שהתקשה מאוד..
"בעלי יוצא עוד חצי שעה למשמרת ופה קשה ללמוד, רוצה לבוא אליי ונלמד ברוגע?" .. מה חשבתם לכם? בטח שאמרתי כן אחרי שהיססתי מעט…….

הגענו אליה, בית קטן ומטופח שלא עניין אותי בכלל. ישבנו פתחנו ספרים ואז היא קמה להכין קפה אחרי ששתינו שאלה רוצה לראות את הבית? עניתי כן.
הגענו למקלחת כשבאה לצאת עמדתי בפתח ("הפעם היא לא תעבור את הפתח")
נישקתי אותה בטירוף חזק ועמוק עדין ורך התחלנו להתחרמן מאוד, היא פתחה לי את המכנס והורידה את התחתון ואוננה לי בזמן שפתחתי לה את החולצה ונשכתי את השדיים שלה בעדינות..התכופפתי והורדתי לה את המכנס … חוטיני מטריף נגלה לעיניי, הסטתי אותו הצידה והתחלתי מעסה לה את הכוס מסביב בתנועות עדינות מאוד ואיטיות אחרי זמן מה שהיא נאנחה נגעתי לה בדגדגן ולאט לאט עברתי עליו בתנועות סיבוביות מצייר עליו אותיות , זה שיגע אותה היא התחילה לצרוח….
אותי הסיטואציה חירמנה בטירוף הזין עמד לי חזק מאוד והיא נדלקה ירדה מטה הותחילה מוצצת לי לאט לאט רק את הכיפה וירדה עליו מהר ושוב לאט על הכיפה בתנועות פה סיבוביות.. אחר נעמדה מולי. "תפסקי מיד את הרגליים זונה שכמוך" תפסתי לה בשיער חזק ומשכתי את הראש שלה לאחור כשאני מנשק אותה באלימות…
היא פיסקה את רגליה המושלמות ואני ירדתי למטה מלקק אותה ונושך לה את שפתי הדגדגן בחוזקה היא השתוללה ואני נאלצתי להכות אותה שתירגע..
ואז התחילו הרעידות אני כה אוהב להרגיש… היא רעשה וצרחה "תזיין אותי !!! בבקשה תזיין אותי.. אני גווומממררתת"
נעמשתי מולה והפכתי אותה עם הפנים על הדלת הזזתי את החוטיני הצידה ו……………
בתנועה מהירה חדה וחזקה חדרתי לה לפי הטבעת.."איייייייייייייייייי" היא צרחה.. וככל שיצאתי ונכנסתי יותר מהר התחילה לגנוח בטירוף…
היא התכופפה קצת והזין שלי נכנס הכי עמוק לתוכה…
המשכנו ככה כמה דקות כשמידי פעם אני עוצר והיא מתפרעת "אל תעצור פליז.. הווו פאק אתה מטריף אותי"ואני ממשיך בלי הפסקה במהירות מטורפת הביצים שלי נמעכות על הטוסיק המושלם שלה והיא צורחת "פאקקקקקק!! פאקקקקקק!"…. הרגשתי איך אני עומד לגמור וזיינתי אותה עוד יותר חזק ראשה ניתך על הדלת ברעשים חזקים ואותי רק עניין לזיין אותה "אני גומרת!!!! אתה מטריף אותי!!!!! פאאאאקקקקק!!" ואני ממשיך עוד ועוד יותר מה רויותר חזק עד שאני גומר בתוכה "אני גומר!!!!! זונה שלי ווווואאאאאווו!! " והיא "פאאאאקקקקק!!!!"

עברנו לסלון היא נשענה על הספה עם הטוסיק מולי.. ירדתי וליקקתי את הכוס היפה שלה חודר עם הלשון ומזיין אותה איתה…
"יפה שלי, אני מתחננת תזיין אותי הווו זה טוב אתה משגע אותי זה טוב…."

אני נעמד מול הטוסיק המושלם הזה….
הזין שלי מילימטרים מהכוס שלה מרגיש את החום שלה היא מרגישה אותי ומזיזה את הטוסיק אחורה הכיפה שלי נוגעת לה בכוסהויא נטרפת וצורחת "אני רוצה אותך!! אני פאאקינג רוצה אותך!!"

אני מחדיר מעט מאוד את הזיין שלי וסוטר לה על הטוסיק פעם אחד פעם חזק משאיר סימנים אדומים של כף היד שלי.. מושך לה בשיער חזק אחורה ומחדיר עוד טיפה את הזין היא צורחת…… אני צובט לה חזק את השדייםמכה אותה חזק בפנים בשדיים בטוסיק ועם כל מכה אני מחדיר עוד טיפה את הזיין עד שכולו בתוכה..
ואז אני מתחיל לנוע קדימה ואחורה חזק מאוד הזין שלי עומד בטירוף הויא צורחת תוך כדי שאני מכה אותה "את הזונה הכי סקסית שלי!! " והיא עונה "אני הזונה שלך לעד. פאאקקק אני שלך מתי שתרצה!!!"
אני ממשיך לנוע חזק מאוד ומהיר היא צורחת "פפפאאקקק" אני צורח שנינו באסטזה….. (אני מודה לעצמי על אימוני הכושר הרבים שלי)..
היא מתחילה לרעוד שוב "אני גומרת!!! מקסים שלי !! אני פאאקינג גומרתתתתתתתתתת" ורועדת כולה .. התכווצויות תופסות את הזיין שלי במרוצת כניסה ויציאה ממנה
ואני גומר בתוכה בטירוף……

אנחנו נשכבים על הרצפה היא חסרת נשימה גם אני …
היא מביטה בזין שלי "איך הוא עדיין עומד לך? זה פלא ביולוגי" ונגעת בו.. הוא עומד לי שובהיא יורדת אליו ומוצצת זה מטריף אותי….. עולה ויורדת עליו…הזונה הסקסית הזו……

אני מרגיש שאני עומד לגמור "אני גומר .. בייבי אני עומד לגמור …" רוצה לצאת מהפה שלה אבל היא מחזיקה אותי חזק בתוך הפה שלה אני מבין את הרמז….
וגומר לה שוב בפה…… שפיך נוזל לה מהצדדים… היא מחייכת…
הזיין שלי עדיין עומד היא מחייכת אליי ואומרת "אין מצב לעוד סיבוב אני גמורה לחלוטין.." אני מחייך "תפסיק עם זה אני רצינית אתה לא נורמלי אני מניף אותה אליי בישיבה מזרחית הזין שלי כולו בתוכה היא המומה….

"דיי מתוק אני גומרה הווו פאקקקקק מה זה אני מכורה לך…" ומתחילה לעלות ולרדת עליי…לאט ועדין גומרת שוב ויורדת עליי חזק פעם אחרונה.. אני לא עוצר וגומר בתוכה שוב….

שוכבים אחד ליד השני ארבע שעות מאז שהגענו אליה הביתה…."איזה ריח זיעה סקסי יש לך".. "איזה ריח מטריף יש לך"
"את הכי מדהימה שהייתה לי"
"אתה הזיון הכי טוב שהיה לי מאז שאני זוכרת את עצמי" אני מחייך לעצמי (מי לא אוהב מחמאות תגידו לי?)…

שותים קפה עם סיגריה נשיקה ואני הולך…. "נתראה עוד?" אני שואל. "אין מצב שאני מוותרת על זיון איתך"…..
עוד לילה מטורף עבר עליי…………..

התגובות נבדקות לפני הפרסום

מאמרים נוספים

הזקפה של הבוקר

הזקפה של הבוקר

מכירים את הזקפה של הבוקר, הרגע הזה שאתם מתעוררים שטופים בחרמנות. רובנו מאוננים או מזדיינים עם בת הזוג שלידנו. אבל […]

לקריאה »
לא יכולה בלי

לא יכולה בלי

אני לא זוכרת את עצמי מעבירה שבוע אחד ללא סקס. סקס זו אהבת החיים שלי. יש כאלו שאוהבים לעשן, יש […]

לקריאה »
העיקר שאני נהנתי

העיקר שאני נהנתי

אני ובעלי מאוד הרפתקנים במיטה, אנחנו אוהבים לגוון ולנסות דברים חדשים. אבל לפני כשבועיים הוא ניגש אלי ובא ושאל אותי […]

לקריאה »