ספיישל חנוכה – לשחק עם שעווה חמה


נכתב בתאריך: 02/12/2022

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

בואו נתחיל באזהרה חשובה – אנו הולכים לדבר על משחקי שעווה חמה. צורת גירוי מיוחדת שכדאי להכיר. חנוכה גורם לנו לחשוב על נרות ועל שעווה, אך אל תטעו – אין מדובר בנרות חנוכה. שעווה לסקס מתבצעת עם שעווה מיוחדת שנועדה למטרה זו. שעווה רגילה של נרות היא חמה מידי ועלולה לגרום לכוויות שאין בהן שום תחושה של הנאה.

משחקים עם שעווה חמה הם מהתחום של משחקי טמפרטורה. זוהי צורת גירוי שגנבנו מקהילת ה BDSM, אך היום היא נכנסה למיין סטרים, וטוב שכך. ודרך אגב, גם קור הוא צורה של משחקי טמפרטורה; גם משחק עם קוביות קרח יכול להיות מעניין.

יש אנשים שבכלל לא חושבים על משחקי שעווה, הם חושבים שזוהי פעילות בלעדית לכל מיני פטישיסטים. אבל חבל שכך, אתם לא צריכים אישור מאגודת ה BDSM בשביל לחקור את המיניות ולהתנסות בדברים חדשים. והכי גרוע שיכול להיות, זה שאל ממש תאהבו את זה.

להצטייד בנרות

אז כבר בהתחלה הבהרנו במה לא להשתמש. עכשיו השאלה היא במה כן להשתמש. לשם כך עליכם לגשת לחנות הסקס ולהצטייד בנרות המיועדים למטרה זו. אל תתביישו לשאול בחנות, הם יודעים למה הכוונה. נרות אלו עשויים משעווה הנמסה בטמפרטורה נמוכה. ניתן להדליק אותם כאשר אתם נכנסים למיטה ולהתחיל את המשחק המקדים. בינתיים תנו לנר לבעור לפחות 15 דקות. ואז ניתן לכבות אותו ולתת לו להתקרר. כאשר יתקרר מעט הוא עדיין יישאר נוזלי, וזהו המצב המתאים להשתמש בו. נסו עם טיפה אחת קודם על מנת להיות בטוחים.

כלל זהירות נוסף הוא לא לטפטף את השעווה על אזורים רגישים! הימנעו מטפטוף שעווה על עור הפנים שהוא דק ועדיין וכמובן שלא על אברי המין. מומלץ גם להתרחק מהשיער מכיוון שקשה אחר כך לנקות.

ודרך אגב, ישנן נערות ליווי המתעסקות בנישות שכאלו, לפעמים אפשר למצוא בדירות דיסקרטיות בבת ים, נערות שיכולות ”להתעלל“ בכם קצת עם שעווה. זה יכול להיות מתאים למתחילים.
אז יאללה, הימים הקרים של חנוכה הם באמת זמן מתאים לבילויים מסוג זה.

התגובות נבדקות לפני הפרסום

מאמרים נוספים

עמית מספר על נערות ליווי

עמית מספר על נערות ליווי

עמית הוא בחור אמיץ, אמנם בחר בשם בדוי, אבל בכל זאת הסכים לענות על כמה שאלות לגבי הבילויים שלו עם […]

לקריאה »
לשלב צעצועים בתנוחות המוכרות

לשלב צעצועים בתנוחות המוכרות

הרבה מדברים על צעצועי סקס והיתרונות שלהם בחיי המין. הם מביאים לנו חידושים, ריגושים ומגבירים את ההנאה. הם בהחלט מומלצים. […]

לקריאה »
כמה עובדות מפתיעות על הזין

כמה עובדות מפתיעות על הזין

הזין הוא חלק חשוב מהחיים של הגבר. תמיד יש לנו בזין עניין ותמיד אנו רוצים להשחיל אותו באיזה חור. אבל […]

לקריאה »