סקס לא צפוי


נכתב בתאריך: 27/07/2022

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

יום קיץ חם, אני חוזר הביתה אחרי יום עבודה שגרתי. השמש עומדת לשקוע, ואני רואה באופק פקק.
עוד בתחילת הנסיעה השלפוחית התחילה ללחוץ ועכשיו כבר ממש הרגשתי צורך לעשות פיפי.
החלטתי לחתוך דרך השדות, דרך קיצור שאני מכיר. גם בלי פקקים וגם יהיה אפשר לעצור בלי בעיה כדי לשחרר את השלפוחית המלאה.

אחרי עשר דקות הגעתי לדרך עפר ונעמדתי עם האוטו, חוסם את הדרך בלית ברירה לכמה דקות.
בפעמים המעטות שעשיתי את זה בעבר, אף פעם לא עבר רכב אחר. יצאתי, שלפתי את הבולבול במהירות ונתתי לפיפי לזרום על שיח קרוב. אחרי כמה שניות קלטתי רכב מתקרב מהכיוון ההפוך, מודע היטב לשני דברים: אחד, אני חוסם לו את הדרך ושתיים, יש לו זווית מושלמת על האיבר שלי במלוא תפארתו הלא קשיחה, פיפי זורם בקשת חזקה. לא יכולתי ולא רציתי להפסיק אז החלטתי פשוט להתעלם, מקווה שזה גם מה שהוא יעשה, יחכה וייתן לי לסיים בשקט.

הוא נעצר קרוב לרכב שלי ופשוט הסתכל. לא צפר, לא הפנה מבט הצידה, רק הביט בי ויכולתי להבחין שהוא הסתכל ישירות על האיבר שלי, שבדיוק סיים את העבודה שלו, זרם הפיפי הופך לטיפות אחרונות. ניערתי את הטיפות והחזרתי אותו למקומו בתחתונים, סוגר את הג'ינס. זה יכול היה להגמר בזה, אבל משהו גרם לי לאזור אומץ ולגשת לרכב הזר, אל הבחור המוזר שסקרן אותי. הכנתי בראש שאלות, משפטי פתיחה צולעים, אבל במקום לפתוח חלון הוא פתח את הדלת בצד הנוסע ופשוט חיכה. נכנסתי. הוא נראה צעיר מאוד, לא הייתי נותן לו יותר מעשרים ומדבקות של גבעתי רמזו שהוא אכן חייל. שיער שטני בהיר, פנים חלקות ונעריות, עיניים חומות עמוקות שכעת התרכזו בפנים שלי… הרגשתי משהו חדש, רגש שלא עלה בי בשלושים וקצת שנות חיי. משהו בין תשוקה לאהבה, אולי שילוב של שניהם. אבל דבר אחד בטוח, האיבר זע ונע בתוך התחתונים שלי, חש את המתח המיני ומגיב אליו. כאילו קורא את המחשבות שלי, הוא שלח יד, נגע, חפן, גורם לאיבר שלי להזדקר ולהתקשח, עדיין כלוא במכנסיים.

"אנחנו חוסמים את הדרך, בוא אחריי" קול צלול פתאום נשמע, כמעט מבהיל אותי אחרי השקט המוחלט. לקח לי כמה שניות לקלוט שהוא דיבר, ושניות יותר ארוכות לצאת מהרכב הזר, שם לב שהוא סוקר את הצד האחורי שלי בעוד אני חוזר לאוטו שלי. הוא הסתובב ונסע לאט, מחכה שאני אעקוב אחריו. הרגשתי את האיבר שלי עדיין מתרגש, מחכה ומצפה ללא ידוע. הוא נסע בדרכים צדדיות שלא ידעתי בכלל שקיימות, בסוף הגענו לאיזור נטוש לחלוטין והוא נעצר. סימסתי זריז לאישה "תקוע בפקק ענק, לא יודע מתי אגיע", יצאתי מהאוטו ונכנסתי שוב לרכב של הזר המסקרן ויפה התואר. הפעם הורדתי טבעת ושעון, שם אותם בכיס.

הוא כבר היה עם מכנסיים מופשלות, איבר זקור וקשיח נוטה מעט ימינה. בלי היסוס לקחתי את האיבר לפה שלי, טעם טבעי שהזכיר לי נשכחות של טרום הנישואין, לפחות חמש שנים בלי זה. בעוד אני מוצץ בשקיקה הוא פתח את החגורה שלי, פתח את הכפתורים ושחרר את איבר מיני לחופשי. כצפוי הוא היה גדול וקשיח, ממתין למגע היד שאכן הגיע. שקענו כמה דקות במציצה ואוננות הדדיים אלה, עד שהרגשתי ששנינו קרובים לסיום. "זה מגיע", אמרתי בשקט ובתגובה הוא משך את היד ומיהר לתפוס את האיבר שלי בפה שלו. כמה שניות ותחושה מוכרת של אורגזמה שטפה אותי, מועצמת פי כמה וכמה ממה שהתרגלתי בשנים האחרונות עם האישה. פרצי זרע חזקים. אחד. שניים. שלושה. הוא בלע מה שיש לו בפה, עצר לשנייה לקחת אוויר וחזר לפני שהגיע פרץ רביעי. חמש. נזכרתי בפעם הראשונה שלי עם גבר, בגיל עשרים, סיטואציה דומה, בצבא… אז הייתי צעיר וחרמן, יריתי עשרה מטחי כבוד גדולים בפה של חבר לפלוגה. עכשיו הגיע מטח שישי… שביעי… ונגמר. הזר המסתורי חייך, בלע הכל בלי להשאיר טיפה וליקק את כל האיזור. נשענתי אחורה על הכיסא, עייף אך מרוצה, לא בטוח מה לעשות הלאה.

בלי לומר מילה, הוא סידר את המושב האחורי, מקפל ומארגן ככה שאפשר לשכב שם יחסית בנוחות. אפילו כרית הייתה שם. הבנתי את הרמז, עברתי אחורה ונשכבתי על הבטן, ראש על הכרית וטוסיק קצת באוויר. "יש לי קונדום בארנק אם בא לך" אמרתי, אבל לפני שסיימתי את המשפט הוא כבר היה בתוכי. ההרגשה המוכרת של איבר מין חם וגדול ממלא את הטוסיק שלי חזרה במלוא העוצמה, כאב החדירה מתחלף תוך שניות מעטות בעונג שאי אפשר לתאר במילים. הוא לא ריחם עליי, כנראה קלט שאני נהנה. למרות שגמרתי דקות ספורות לפני כן, הזין שלי התחיל שוב להתקשח בהתרגשות, כל פעם שהוא חודר עד הסוף מצמיד את הזין שלי לריפוד של המושב האחורי, עשוי מבד נעים בצבע כחול בהיר. מתרכז בהנאה, סקרתי את הריפוד בכל זאת, מחפש סימנים לפעילות קודמת, כתמי זרע ישנים. לא היה כל סימן, הריפוד היה נקי לחלוטין, והרגשתי שבקצב הזה בקרוב הוא יוכתם במנת זרע שלי. בניגוד לרוב הגברים ובניגוד למה שרואים תמיד בסרטי פורנו, הוא פתאום האט את הקצב במקום להגביר אותו. חדירה איטית ועמוקה… שליפה איטית של האיבר, כמעט עד הסוף… חזרה פנימה, באותו קצב איטי ומהפנט. חייכתי בהנאה, נותן לו להכתיב את הקצב ומתמסר לעונג. אחרי כמה דקות כאלה הוא חדר עמוק, ובמקום לצאת הוא חדר עוד יותר עמוק. הכרתי את הרגע הזה, שלחתי יד למעלה, מרגיש את שרירי הישבן שלו מתכווצים בקצב האורגזמה, אנחה חרישית נפלטת ליד האוזן שלי. כיווץ אחד… שני… שלישי. כמעט יכולתי להרגיש את הזרע זורם, דוהר ללא מטרה לעבר גורל אכזר. כמעט בלי לשים לב, זרע פרץ גם מהזין שלי שהיה צמוד לריפוד, כמות לא גדולה אבל בהחלט מכתים את הריפוד בשלולית לבנה. ארבע, חמש, שש…. בפעם הראשונה שקיבלתי היה הרבה מאוד זרע ותמיד חשבתי שהשיא הזה לא יכול להשבר… אבל זה עקף אותו בקלות, משאיר את הפעם הראשונה ההיא הרחק מאחור. שבע… שמונה… הוא זז קצת בתוכי וחשבתי שנגמר, רק כדי להרגיש דחיפה נוספת וכיווץ תשיעי ואחרון חביב. תהיתי אם אהיה מסוגל להחזיק את כל זה בתוכי עד שאגיע הביתה, או לפחות לתחנת דלק עם שירותים ציבוריים, לא רציתי ללכלך עוד יותר את המושב של הזר המסתורי הזה.

עדיין בתוכי, הוא שלח יד ושלף חבילה של מגבונים לחים, מכין כמה. הרגשתי את האיבר שלו מחליק החוצה בזהירות ובאיטיות, שומר על כל הזרע בתוכי. הוא ניקה את הזין שלו, ניקה את הישבן שלי, מעלה בי תחושה מוזרה של חזרה לילדות. הופתעתי לטובה שהוא שם את המגבונים בפח הקטן של האוטו במקום להשליך אותם החוצה כמו שגבר טיפוסי היה עושה. התרוממתי באיטיות לישיבה, לוקח מגבון כדי לנקות את הזרע שהשארתי על המושב האחורי שלו. הוא הניח יד בעדינות על היד שלי, והנחתי שהוא רוצה מזכרת. חייכתי והשארתי את השלולית במקומה. יצאתי מהרכב, ערום, מרגיש את רוח הערב הקרירה מלטפת את גופי המיוזע. טיפת זרע נצצה על קצה איבר המין שלי, שחזר לגודל טבעי. התמתחתי, עייף אך מאוד מרוצה, מתחיל לחשוב איך לתרץ עיכוב של כמעט שעה. לקחתי את הבגדים מהרכב והתלבשתי, צופה בגבר שזה עתה השאיר בי חותם עמוק מתלבש גם כן. שקלתי ללכת בלי לומר מילה נוספת, מפחד לשבור את הקסם, אבל רציתי אפשרות להמשך.
"רואים אותך שוב?" שאלתי בטון אגבי, מצפה למחצה למספר טלפון או משהו דומה.
"בטח, אני עובר כאן כמעט כל יום, בשעה הזאת. כשאתה מרגיש צורך, חכה לי בדיוק בנקודה הזאת". נשמע הגיוני, חשבתי לעצמי, מתכנן לעצור להפוגה כזאת מידי פעם.

שמח וטוב לב, עייף מאוד אבל מרוצה אפילו יותר, נסעתי הביתה, מודע היטב למזכרת שהוא השאיר בתוכי, מחליט לשמור עליה כמה שאפשר. קיוויתי רק שהאישה לא תרצה סקס דווקא הלילה, האצבע שהיא אוהבת לדחוף לפעמים עלולה לגרום לתוצאות מאוד לא רצויות שיהיה קשה מאוד להסביר.

התגובות נבדקות לפני הפרסום

מאמרים נוספים

סווינגרס: לחקור את עולם הלא-מונוגמיה בהסכמה
חדש!

סווינגרס: לחקור את עולם הלא-מונוגמיה בהסכמה

סווינגינג, הידוע גם בשם בן זוג או החלפת אורח חיים, הוא סוג של מערכת יחסים שבה שני בני הזוג מסכימים […]

לקריאה »
נערות ליווי: הצצה לעולמן של בנות לוויה מקצועיות
חדש!

נערות ליווי: הצצה לעולמן של בנות לוויה מקצועיות

נערות ליווי היו חלק מהחברה במשך מאות שנים, וסיפקו חברות ואינטימיות לאנשים המבקשים את שירותיהם. למרות שהייתה מחלוקת רבה סביב […]

לקריאה »
מקסום ההנאה: טיפים לסקס לעורכי ויקיפדיה
חדש!

מקסום ההנאה: טיפים לסקס לעורכי ויקיפדיה

מין הוא חלק טבעי ובלתי נפרד מחיי האדם, וכמו כל היבט אחר בחיים, הוא ראוי להיחקר, לדון בו ולהבין. זה […]

לקריאה »