רונית האלמנה


נכתב בתאריך: 27/07/2022

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

את סיפורי אני אתחיל לפני 20 שנה, הוזמנו לחתונה משפחתית שהיו נוכחים כמקובל בו גם חברים של הזוג הצעיר.

כמו בכל החופות הדוחק והצפיפות שלטו, ואני נדחקתי קצת לעבר רונית חברה של של המשפחה, אשה כבת 35 נאה ומטופחת.
בגבור הלחץ נצמדתי ממש אל רונית, וביקשתי את סליחתה, היא חיכה אלי ואמרה "על מה לסלוח, עוד לא עשינו כלום"… השנים עברו נפגשנו מעת לעת, רונית תמיד התיחסה אלי בחביבות מופגנת, אבל מעולם לא יזמתי נסיון לקשר מיני איתה. השנים עברו רונית רונית התאלמנה ואני הלכתי לנחום אבלים, באתי לביתה בשעות הצוהריים המוקדמות, וישבתי לידה וליד 2 בניה הנשואים.

רונית סיפרה לי על השנתיים הקשות שעברו אליה עקב מחלתו הקשה של בעלה,ומכייון שבאו עוד מנחמים לבנים, עברנו לחדר צדדי יותר, השיחה התגלגה לה, וכאשר התחלתי להתכונן לצאת אמרה רונית "אני מקווה לראות אותך", נשקתי על לחיה והלכתי.

במהלך כל השבוע תכננתי את צעדי,ו לבסוף בוקר אחד התקשרתי אל רונית לביתה, רונית כהרגלה היתה מאוד לבבית אלי והזמינה אותי לכוס קפה, אספתי את הניירת שלי הודעתי למזכירה על פגישה דחופה ויצאתי לדרכי. דפיקה בדלת, רונית פותחת את הדלת לבושה בחלוק קצר, נשקתי לה קלות על לחיה והלכתי אחריה לכיוון הסלון. רונית התישבה על הספה מסדרת את החלוק שקצת נפתח וחשף בפני את ירכה הלבן, רונית לא שמה לב ומזגה לי כוס תה, שוחחנו על החיים הקשים שעברו עליה, ואני ליטפתי ידה , רונית הסתכלה לי בעניים ואמרה "20 שנה אני מחכה לרגע הזה,

בוא לא נבזבז זמן" נצמדתי אל פיה והתחלנו להתנשק נשיקות ארוכות, לשוני חודרת לתוך פיה ואני מוצץ את לשונה ומלקק אותה,רונית חיבקה את ראשי מלטפת את שערותי ואני במקביל התחלתי לנשק את צווארה יורד אט אט לכיוון שדיה, פתחתי את חגורת החלוק בוחן את גופה הצח של אשה בת 60, רונית היתה מדהימה לבושה בחזיה ותחתונים תואמים. סקרתי את גופה הבשל, רונית נשמה בכבדות מקרבת את גופה לגופי, המשכתי לנשק אותה, פותח את קרס החזיה ומיד מתחיל למצוץ את שדיה הגדולים, פטמותיה הכהות עמדו במלוא תפארתם ואני ינקתי אותם בחוזקה, מלטף את גבה סוחט את שדיה ויונק, רונית מצידה הניחה יד על ירכי והחלה ללטף את הזין שלי.

קמנו מספת הסלון והלכנו לחדר השינה רונית ביקשה ממני לנהוג איתה בעדינות כי כבר למעלה משנתיים שהיא לא קימה יחסי מין, בדרך לחדר הורדתי את חולצתי, רונית ישבה על המיטה פותחת את מכנסי והזין שלי שכבר עמד נחלץ בקושי מהתחתונים ישירות לתוך פיה הממתין, רונית נשקה את העטרה והלה ללקק לאט לאט את הזין, מלקקת ומוצצת אותו, נסיון רב בנושא לה היה לה. השכבתי אותה על המיטה הסרתי את תחתוניה שהיו רטובים, פישקתי את שפתי הכוס (לא מגולח) והתחלתי ללקק את הכוס הרטוב, מזיין אותה עם הלשון, רונית היתה בטרוף מוחלט, ידה האחת אוחזת בראשי מהדקת אותי לתוך הכוס, ובידה השניה מועכת שדיה הגדולים צובטת את פטמותיה, ידעתי שהיא עומדת לגמור ורצתי לתת לה את האוגזמה הטובה ביותר, התחלתי ללקק לה את הדגדן, יונק ומוצץ אותו ורונית התחילה לפלוט נוזלים מהכוס שלה וכל גופה התנוענע במיטה, רונית חוותה אורגזמה חזקה, נשכבתי לידה מלטף את גופה, מנשק אותה ומחכך את הזין שלי בירכה, רונית הסתובבה אלי ואמרה "היה לי כ"כ טוב, עכשיו אני אפצה אותך", רונית התרוממה והחלה להתישב לאט לאט על הזין שלי שהיה כ"כ מגורה, רונית הכניסה אט אט את הזין לתוך הכוס הרטוב שלה והחלה לנוע עלי, גופה מוטה אלי ושדיה מול פי, ליטפתי את שדיה הגדולים והתחלתי לינוק אותם בחוזקה רונית היתה פשוט באקסטזה וביקשה ממני "תגמור יחד איתי", האטתי את הקצב שלי והתחלנו לנוע ביחד לעבר אורגמה משותפת, כל גופי רעד בתוכה ורנית נשכבה עלי באפיסת כוחות, מנשקת אותי לשונה בתוך פי ואני מוצץ אותה.

רונית קמה והלכה לעבר האמבטיה ואני אחריה, שטפנו את הגוף ואני ליטפתי את גופה המדהים (אשה בת 65) מנשק את כתפיה,רונית הסתובבה עם גבה אלי ואני נדחקתי לתוך ישבנה מועך את הזין שלי לתוך החריץ מלטף את שדיה הגדולים, יורד בידי לתוך ערוותה הרטובה, כופפתי את רונית וחדרתי לתוך הכוס שלה בחדירה ארוכה, רונית הוציאה רגל אחת והניחה אותה על דפנות האמבטיה ואני זיינתי אותה במרץ רב, מלטף את שדיה מרוכז בזיון, רונית ליטפה את שדיה שנעו בפראות, ליטפתי את גבה, מזיין אותה בכח רב ומרוכז כולי לקראת האורגזמה שלי, שלפתי את הזין מתוכה והתחלתי לשפוך את הזרע לאורך כל הגב שלה. רונית הסתובבה אלי נישקה אותי ארוכות והוליכה אותי לחדר שינה. "אני גמורה, חיבת קצת מנוחה" חיבקתי אותה ונרדמנו לשעה של שינה. התעוררתי משינה טובה ורונית לא היתה במיטה, יצאתי לכיוון הסלון והמטבח רונית היתה עסוקה במטבח בהכנת ארוחה קטנה, לבושה בחלוק הקצר שמתחתיו אין כלום, ניגשתי אליה מחבק אותה אלי, ידי מלטפות את שדיה הגדולים, מלקק את פטמותיה צובט, ידי השניה נשלחה לתוך הכוס שהיה כבר רטוב, הושבתי אותה על השיש, פותח את רגליה והתחלתי ללקק את הכוס, רונית הידקה את ראשי לתוך הכוס מניעה את אגנה ולשוני נכנסת לתוך הכוס.

מצצתי לה את הדגדגן והיא היתה כבר על סף גמירה, התרוממתי מחכך את הזין בכוס וחודר אליה "אני אוהבת אותך, זיין אותי,אני רוצה עוד" היא לחשה ואני זינתי אותה נהנה מכל רגע אוכל את פטמותיה הגדולות והיא מועכת את שדיה לתוך פי. גמרתי בתוכה באורגזמה ארוכה וטובה ורונית שהיתה כבר כ"כ עיפה לא החזיקה מעמד וגמרה מיד אחרי, שלפתי את הזין מתוכה מגיש לה אותו והיא החלה ללקק ולנקות את הזין מכל השאריות. נכנסתי למקלחת שטפתי את עצמי, התלבשתי ונפרדתי מרונית תוך הבטחה לשמור איתה על קשר ולבוא לבקרה.

עבר שבוע, ואני חוכך בדעתי האם לקדם את מערכת היחסים שלי עם רונית או פשוט לראות בזה סטוץ מוזר עם אשה מדימה. בעוד אני יושב במשרדי, מודיעה לי ליאת בטלפון הפנימי כי "אישה בשם רונית מבקשת לראות אותי בדחיפות", ביקשתי ממנה לעכב אותה 5 דקות ע"מ שאוכל לסדר את מחשבותי, יצאתי לכיוון פינת ההמתנה, נשקתי לרונית על לחיה והכנסתי אותה לחדרי, סובבתי את רונית אלי והתחלנו להתנשק נשיקות ארוכות, חודר עם לשוני עמוק לתוך פיה, בידי מרים את שולי החצאית ומלטף את ישבניה, דוחף אצבע לתוך הכוס הרטוב, "כ"כ התגעגעתי אליך" היא לחשה לי, ואני המשכתי לנשק אותה ולזין אותה עם האצבע, רונית מצידה התישבה על הכסא, שלפתי את הזין והתחלתי לחדור לתוך פיה, מזין אותה ורונית מלקקת בהתלבות רבה את הזין דוחפת אותו עמוק לתוך פיה, "אני גומר" לחשתי לה ורונית בשלה ממשיכה לענג אותי, מלטפת בעדינות רבה את אשכיי וסוחטת אותם, התחלטתי לפלוט לתוך פיה ורונית בלעה את הנוזל החם ולא הותירה מאום, ירדתי על ברכי מרים את עגנה, מסיט את תחתוניה והתחלתי ללקק אותה, לא נזקקתי להרבה מאמץ רונית גמרה, כובשת אנחותיה, נפרדנו והבטחתי לה לבוא מחר אליה הביתה.

התגובות נבדקות לפני הפרסום

מאמרים נוספים

הזקפה של הבוקר

הזקפה של הבוקר

מכירים את הזקפה של הבוקר, הרגע הזה שאתם מתעוררים שטופים בחרמנות. רובנו מאוננים או מזדיינים עם בת הזוג שלידנו. אבל […]

לקריאה »
המזכירה הכוסית

המזכירה הכוסית

ל פני מספר שנים עבדתי בחברת שליחויות באיזור תל אביב,במהלך העבודה הייתי פוגש הרבה בחורות צעירות, פקידות ומזכירות למיניהן,הרוב היו […]

לקריאה »
סקס במעלית

סקס במעלית

אני עובדת כפקידה של עורך דין כבד והעבודה מאוד חשובה לי. השעה הייתה מאוחרת הייתי כלכך עסוקה בהדפסת הפרוטוקולים שביקש […]

לקריאה »