8 תנוחות סקס שונות כדי לתבל את האהבה שלך


נכתב בתאריך: 17/11/2023

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

אם אתם מחפשים להגביר את החום בחדר השינה וליצור חוויות חדשות ומרגשות, אז החלפת תנוחות המין שלכם היא מקום נהדר להתחיל בו. תנוחות סקס מאפשרות הנאה אינטימית ומגוון חוויות מהנות. לדעת יותר תנוחות מין יכול להוסיף קצת גיוון לחיי המין שלך ולשמור על דברים מהנים ומעניינים. אחרי הכל, אם אתה כבר עם מישהו במשך זמן מה, החידוש יכול בקלות להתחיל לדעוך, ומציאת דרכים חדשות לרצות את השותף שלך בחדר השינה יכול להוסיף כמה ניצוצות נחוצים לתוך מערכת היחסים שלך.

בין אם אתם זוג ותיק או רק מתחילים, הוספת גיוון לחדר השינה יכולה לעשות את כל ההבדל. להלן 8 תנוחות סקס שונות שתוכלו לנסות כדי להפוך את עשיית האהבה שלכם למהנה יותר.

מיסיונר

העמדה המיסיונרית היא קלאסית מסיבה מסוימת. תנוחה זו מאפשרת מגע קרוב ואינטימי עם הרבה התבוננות בעיניים וניתן לעשות זאת בעזרת כריות כדי להוסיף קצת גובה. תנוחה זו נהדרת לגירוי ידני ומין אוראלי מכיוון שהיא מאפשרת גישה רבה לכל הגוף. מיסיונר הוא אידיאלי למי שמעדיף מפגשי אהבה עדינים שבהם החדירה יכולה להיות איטית ויש הרבה ליטוף ומגע אינטימי.

קאוגירל

תנוחת הקאוגירל נהדרת לנשים שרוצות להיות יותר בשליטה ולומר יותר במהירות ובזווית החדירה. תנוחה זו נהדרת גם לגירוי הדגדגן – בת הזוג יכולה להתחיל בהזזת הירכיים שלה בתנועה מעגלית ולהגביר בהדרגה את המהירות בהתאם למה שמרגיש הכי טוב. הקאוגירל גם מאפשרת לבן הזוג להישאר בתנוחה נוחה בעוד בן זוגה יכול לשכב לאחור ולהיות מקבל ההנאה.

דוגי סטייל

תנוחת סגנון הכלבלב אהובה על זוגות רבים. כאן, בת הזוג הנשית עולה על ידיה וברכיה כשבן הזוג הגברי מאחוריה. תנוחה זו נהדרת לחדירה עמוקה וניתן להתאים אותה בקלות למה שמרגיש הכי טוב עבור בני הזוג. בן הזוג הגברי יכול גם לספק גירוי ידני של הדגדגן כדי להגביר את ההנאה.

כפיות

אם אתם מחפשים משהו קצת פחות אינטנסיבי, תנוחת הכפיות עשויה להיות מקום טוב להתחיל בו. כאן, בן הזוג הגברי ייכנס למצב מאחורי בת הזוג הנשית ויתחיל לטחון נגדה. תנוחה זו טובה לעשיית אהבה איטית וחושנית, כמו גם לדחיפה חזקה יותר אם רוצים.

קאוגירל הפוכה

הקאוגירל ההפוכה היא גרסה קיצונית יותר של הקאוגירל, וזה יכול להיות שינוי קצב מרגש. כאן, בת הזוג הנשית מצמידה את בן זוגה עם הפנים הרחק ממנו, ומאפשרת לה לנוע במהירות שלה. תנוחה זו נהדרת לגירוי נקודת הג'י כמו גם הדגדגן ויכולה להיות דרך נהדרת להגביר את ההנאה בחדר השינה.

לאפ דאנס
קראו עוד

ריקוד הלאפ דאנס הוא מיקום נהדר למי שמחפש משהו קצת יותר פרוע ויוצא דופן. כאן, בת הזוג הנשית יושבת על ברכי בן הזוג הגברי ואז משתמשת ברגליה כדי להזיז את ירכיה קדימה ואחורה. תנוחה זו מעניקה לבן הזוג שליטה רבה ובן הזוג הגברי יכול לספק גירוי ידני תוך כדי פטיש מאחור.

עומד

תנוחת העמידה מושלמת למי שמחפש חוויה הרפתקנית יותר. כאן, בן הזוג הגברי עומד כשרגליו כפופות מעט בעוד בת הזוג הנשית כורכת את רגליה סביב מותניו ונשענת לאחור. תנוחה זו יכולה להיות נהדרת לדחיפה אינטנסיבית מכיוון שהשניים כבר עומדים, כמו גם למין אוראלי.

69

אחרון חביב הוא המיקום 69. כאן, שני בני הזוג שכבו על צידיהם זה מול זה. תנוחה זו מספקת הן לבן הזוג הגברי והן לבן הזוג הנשי גישה רבה לכל הגוף, כך ששניהם יכולים לקבל הנאה בו זמנית. תנוחה זו יכולה להיות נהדרת עבור מין אוראלי ויכולה להיות דרך מצוינת להביא רמה חדשה של אינטנסיביות לחיי המין שלך.

לסיכום, יש המון תנוחות סקס נהדרות שתוכלו לנסות להחליף דברים בחדר השינה. מהתנוחות המסורתיות יותר כמו מיסיונריות, ועד לתנוחות פרועות יותר כמו קאוגירל הפוכה, בטוח שיש משהו ששניכם תאהבו. אז למה לא לתת לחלק מהעמדות האלה ללכת ולהצית מחדש את התשוקה במערכת היחסים שלכם?

התגובות נבדקות לפני הפרסום

מאמרים נוספים

סווינגרס: לחקור את עולם הלא-מונוגמיה בהסכמה
חדש!

סווינגרס: לחקור את עולם הלא-מונוגמיה בהסכמה

סווינגינג, הידוע גם בשם בן זוג או החלפת אורח חיים, הוא סוג של מערכת יחסים שבה שני בני הזוג מסכימים […]

לקריאה »
נערות ליווי: הצצה לעולמן של בנות לוויה מקצועיות
חדש!

נערות ליווי: הצצה לעולמן של בנות לוויה מקצועיות

נערות ליווי היו חלק מהחברה במשך מאות שנים, וסיפקו חברות ואינטימיות לאנשים המבקשים את שירותיהם. למרות שהייתה מחלוקת רבה סביב […]

לקריאה »
מקסום ההנאה: טיפים לסקס לעורכי ויקיפדיה
חדש!

מקסום ההנאה: טיפים לסקס לעורכי ויקיפדיה

מין הוא חלק טבעי ובלתי נפרד מחיי האדם, וכמו כל היבט אחר בחיים, הוא ראוי להיחקר, לדון בו ולהבין. זה […]

לקריאה »