9 מיתוסים נפוצים על יחסי מין שיש להפיג


נכתב בתאריך: 19/09/2023

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

סקס הוא משהו שלעתים קרובות מדברים עליו וחווים אותו, אך מיתוסים ואי הבנות לגביו עדיין נשארים. כאן אנו מסתכלים על כמה מהאמונות הנפוצות ביותר לגבי יחסי מין שהופרכו זה מכבר, ושראוי לשכוח אותן.
קראו עוד

מיתוס #1: מין אוראלי הוא לא סקס אמיתי

זהו אחד המיתוסים הנפוצים ביותר שיש, וזה לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת. מין אוראלי הוא צורה אמיתית של יחסי מין; זוהי רק פעילות בין שני אנשים (או יותר) שאינה כרוכה בחדירה. מין אוראלי יכול לכלול כל שילוב של שני אנשים או יותר, וניתן להשיג באמצעותו תחושות מורגשות רבות.

מיתוס #2: ברגע שהגעת לאורגזמה, הסקס נגמר

סקס טוב לא נגמר באורגזמה. גם כאשר אחד מבני הזוג (או שניהם) הגיע לשיא, סקס לא צריך להסתיים. ישנן מגוון פעילויות שונות שניתן לבצע לפני, במהלך או אחרי ששני בני הזוג חוו אורגזמה. זה יכול לכלול ליטופים, חיבוקים, נשיקות ועוד.

מיתוס #3: סקס תמיד כרוך בחדירה

בעוד חדירה היא ללא ספק אחד המרכיבים הנפוצים של יחסי מין, סקס לא תמיד חייב להיות כרוך בכך. ישנן פעילויות רבות ושונות ששני אנשים או יותר יכולים להשתתף בהן, בהתאם להעדפות של המעורבים. זה כולל גם וריאציות של חדירה, כמו גם צורות שונות של גירוי שאינן מערבות פין נכנס לנרתיק.

מיתוס #4: הגודל קובע

מיתוס פופולרי נוסף הוא שלגודל הפין – הן מבחינת אורך והן מבחינת רוחב – יש השפעה גדולה על ההנאה במהלך קיום יחסי מין. זה פשוט לא נכון. עבור נשים רבות, עומק החדירה יכול להיות מענג בדיוק כמו אורך, כמו הדגדגן יכול להיות מגורה ללא קשר לאורך. בנוסף, היקף יכול להיות מהנה יותר עבור נשים רבות, כמו הקירות הפנימיים של הנרתיק יכול להיות מגורה בקלות רבה יותר.

מיתוס #5: כל הנשים נהנות מיחסי מין וגינליים

יחסי מין וגינליים נתפסים לעתים קרובות כ"סוף הכל, להיות הכל" של יחסי מין, אבל זה לא בהכרח נכון עבור כל הנשים. חלק מהנשים עשויות לגלות שהן נהנות מפעילויות כמו מין אוראלי ואצבעות יותר מאשר הן נהנות מיחסי מין, וזה בסדר גמור. ההעדפות של כל אחד למין שונות ויש לכבד אותן.

מיתוס #6: יחסי מין מלאים רק לאחר שפיכה

שפיכה היא אחד המרכיבים הנפוצים של יחסי מין, אבל זה לא היחיד. גם אם אין מטרה סופית של שפיכה, בני זוג עדיין יכולים להפיק הנאה מפעילויות משותפות כגון ליטוף, נשיקה וגירוי אוראלי. בנוסף, זוגות מסוימים עשויים לכלול פעילויות שאינן כרוכות בשפיכה, כגון בן זוג נותן או מקבל גירוי אנאלי.

מיתוס #7: זיוף אורגזמה יגרום לבן הזוג שלך להרגיש טוב יותר

אף אחד לא צריך לזייף אורגזמה כדי לגרום לבן הזוג שלו להרגיש טוב יותר. פעולה זו יכולה להשאיר את אחד מבני הזוג מרגיש לא מסופק ויכול להוביל לטינה או תסכול. הרבה יותר טוב לתקשר בפתיחות אחד עם השני על מה מרגיש טוב ומה לא, ואז לעבוד יחד כדי להבטיח ששני בני הזוג נהנים ומקבלים את מה שהם צריכים מהחוויה.

מיתוס #8: יחסי מין כואבים לנשים

עבור נשים רבות, יחסי מין יכולים להיות חוויה מהנה. עם זאת, חשוב לציין כי סקס עלול להיות כואב עבור חלק. זה יכול לנבוע ממגוון סיבות, כגון לא להיות מגורה מספיק, לא להיות רגוע מספיק, או מצב רפואי קיים. לכן, חשוב תמיד להיות מודעים ולתקשר כל אי נוחות חווה כדי להבטיח חוויה מהנה.

מיתוס #9: גברים תמיד רוצים סקס

זהו מיתוס נפוץ נוסף. בעוד גברים רבים נהנים לקיים יחסי מין, לא כל הגברים תמיד רוצים את זה. הרצון של גבר למין עשוי להשתנות בהתאם ללחץ, הורמונים, מצב מערכת יחסים, ואפילו רק את השעה ביום. במילים אחרות, זה נורמלי עבור שותפים להשתנות בתדירות ובעוצמה של התשוקה המינית שלהם.

לסיכום, ישנם מיתוסים נפוצים רבים על יחסי מין שפשוט אינם נכונים. לכל אחד יש העדפות, צרכים ורצונות שונים בכל הנוגע למין. לכן, חשוב תמיד להיות פתוח וכנה עם השותף שלך על מה שאתה אוהב, כמו גם להבין ולכבד כל הבדלים בדעה או ניסיון. זכרו: סקס תמיד צריך להיות חוויה מהנה לשני בני הזוג.

התגובות נבדקות לפני הפרסום

מאמרים נוספים

סווינגרס: לחקור את עולם הלא-מונוגמיה בהסכמה
חדש!

סווינגרס: לחקור את עולם הלא-מונוגמיה בהסכמה

סווינגינג, הידוע גם בשם בן זוג או החלפת אורח חיים, הוא סוג של מערכת יחסים שבה שני בני הזוג מסכימים […]

לקריאה »
נערות ליווי: הצצה לעולמן של בנות לוויה מקצועיות
חדש!

נערות ליווי: הצצה לעולמן של בנות לוויה מקצועיות

נערות ליווי היו חלק מהחברה במשך מאות שנים, וסיפקו חברות ואינטימיות לאנשים המבקשים את שירותיהם. למרות שהייתה מחלוקת רבה סביב […]

לקריאה »
מקסום ההנאה: טיפים לסקס לעורכי ויקיפדיה
חדש!

מקסום ההנאה: טיפים לסקס לעורכי ויקיפדיה

מין הוא חלק טבעי ובלתי נפרד מחיי האדם, וכמו כל היבט אחר בחיים, הוא ראוי להיחקר, לדון בו ולהבין. זה […]

לקריאה »