טכניקות העיסוי הסודיות של נערות הליווי


נכתב בתאריך: 20/04/2022

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

נכון שזה נעים לקבל עיסוי מפנק? כל גבר אוהב לקבל עיסוי. לא משנה אם זה במהלך החופשה בבית המלון, על החוף בתאילנד או במיטה. העיקר שזה יהיה עיסוי נעים, משחרר ומרפה מידי של נערה נעימה ויפה. רבים מהגברים נעזרים בנערות ליווי על מנת לקבל עיסוי שכזה. נערות ליווי יכולות להעניק לכם עיסוי בכל מקום שתרצו ובכל שעה שתרצו והן עושות זאת בצורה מאוד מקצועית.

לפני הכל, מחפשים להזמין נערות ליווי ? אתר 500500 הוא פורטל מבוגרים מומלץ להזמנת שירותי ליווי בכל רחבי ישראל.

עיסוי של נערות ליווי יכול להשתמש בשיטות וטכניקות שונות. במהלך העיסוי ישנו מגע בין המעסה לבין גוף הגבר .זהו יכול להיות מגע ידיים, מרפקים וגוף בגוף בצורות שונות. הטכניקות שבהן משתמשים הן:

טכניקות עיסוי

חימום – חימום הוא פעולה שבה נערות ליווי משתמשות לצורך המרצת מחזור הדם, שחרור שרירים ויצירת גירוי. החימום יכול להיות תוצאה של טכניקות מגע שונות אך הוא מתבסס על העברת חום גוף ו/או יצירת חיכוך בין אברי גוף.

ליטופים – נערות ליווי בדרך כלל משתמשות בליטופים בשלבים הראשונים והאחרונים של העיסוי. מלבד התחושה הנעימה שיוצר הליטוף הוא מאפשר להן לכוון את הזרימה האנרגטית. הליטוף יכול להיות קל ועדין, או חזק.

חיכוך – החיכוך הוא השיטה המרכזית ליצירת חום והמרצת מחזור הדם. למשל חיכוך מהיר של הידיים על גב הגבר יכול לחמם את השרירים התפוסים. זהו יכול להיות גם חיכוך גוף בגוף אשר מאפשר לכסות שטחים גדולים יותר ולהגביר את הגירוי.

הרטטה/ניעור – נערות ליווי מנערות שרירים מסוימים על מנת להפעיל אותם בהרטטה. זוהי שיטה המתאימה לעבודה על שרירים קטנים.

תנועות לישה – זה מזכיר מעט לישת בצק ומעיכה וזה יעיל מאוד לצורך טיפול בשרירים תפוסים.

שימוש בנקישות – על מנת להגיע לעומק השרירים והרקמות יש להשתמש בטכניקות נקישה. זהו סממן של עיסוי מקצועי מכיוון שבאמת יש לדעת כיצד לעשות זאת.

ההמלצה שלנו היא פשוט להתמסר להנאה. אתם לא שם בשביל ללמד את המעסה. נערות ליווי יודעות את העבודה שלהן ואת יטפלו בגבר בצורה הטובה ביותר. פנו לעצמכם מקום בלוח הזמנים והזמינו נערה אחת או שתיים על מנת ליהנות מעיסוי מפנק וחם.

התגובות נבדקות לפני הפרסום

תגובה אחת בנושא “טכניקות העיסוי הסודיות של נערות הליווי

Comments are closed.

מאמרים נוספים

ספיישל חנוכה – לשחק עם שעווה חמה

ספיישל חנוכה – לשחק עם שעווה חמה

בואו נתחיל באזהרה חשובה – אנו הולכים לדבר על משחקי שעווה חמה. צורת גירוי מיוחדת שכדאי להכיר. חנוכה גורם לנו […]

לקריאה »
עמית מספר על נערות ליווי

עמית מספר על נערות ליווי

עמית הוא בחור אמיץ, אמנם בחר בשם בדוי, אבל בכל זאת הסכים לענות על כמה שאלות לגבי הבילויים שלו עם […]

לקריאה »
לשלב צעצועים בתנוחות המוכרות

לשלב צעצועים בתנוחות המוכרות

הרבה מדברים על צעצועי סקס והיתרונות שלהם בחיי המין. הם מביאים לנו חידושים, ריגושים ומגבירים את ההנאה. הם בהחלט מומלצים. […]

לקריאה »